Genel Gündem Tüm Manşetler

HER ŞARTTA GÖREVLERİNİN BAŞINDALAR…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan ‘Sokağa çıkma Kısıtlaması’ nedeniyle, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri denetimlerini sürdürüyor. İlçenin belirli noktalarında uygulama yapan; Trafik, Asayiş, Karakol ve diğer birimlerdeki polis..

HER ŞARTTA GÖREVLERİNİN BAŞINDALAR…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan ‘Sokağa çıkma Kısıtlaması’ nedeniyle, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri denetimlerini sürdürüyor.

İlçenin belirli noktalarında uygulama yapan; Trafik, Asayiş, Karakol ve diğer birimlerdeki polis ile yardımcı güç Bekçiler, kar yağışına rağmen uygulamalarını sürdürüyorlar.

Bir yandan kısıtlamanın ihlal edilmemesini sağlayan ekipler, diğer yandan ise vatandaş mağduriyetini göz önünde bulundurarak, gerekli çalışmalarda da bulunuyor.

İLÇE VE BÖLGE TRAFİK GÜZERGAHTA…

Diğer yandan, kar yağışı nedeniyle aksamalar yaşanabilen ulaşımda da İlçe ve Bölge Trafik ekipleri çalışmalarını yürütüyor.

İlçe Trafik ekipleri, görev alanları olan şehir merkezinde görev yaparken, Bölge Trafik ekipleri ise Düzce İl Sınırı ile Bartın İl Sınır arasında mobil devriye ile yol kontrollerini gerçekleştiriyorlar.

Ekipler, güzergahta zor durumda kalan araç sürücülerine de yardımda bulunuyorlar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL