Genel Gündem Tüm Manşetler

YURDUM İNSANININ HÜNERLERİ…

Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Bölücek köyünde yaşayan gençler kardan adam ve kardan at yaparak hünerlerini konuşturdular. Alaplı ilçesinde kar yağışının ardından sokağa çıkma kısıtlamasını değerlendirmek isteyen Bölücek’li gençler hünerlerini konuşturdu…

YURDUM İNSANININ HÜNERLERİ…

Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Bölücek köyünde yaşayan gençler kardan adam ve kardan at yaparak hünerlerini konuşturdular.

Alaplı ilçesinde kar yağışının ardından sokağa çıkma kısıtlamasını değerlendirmek isteyen Bölücek’li gençler hünerlerini konuşturdu. Kardan adam ve kardan at yapan gençler, kardan adam ve kardan atın gerekli ekipmanlarını da unutmadı. Sosyal medya hesaplarından yapılan kardan adam ve kardan atı paylaşan gençlerin bu çalışması büyük beğeni topladı. Yapılan çalışmayı gören vatandaşlar “Alaplı Bölücek gençleri sanatı konuşturdu ve atlı kardan adam yaptı. Atın ve kardan adamın gerekli ekipmanı da unutmayan gençler güzel bir eser ortaya koydu. İnce fikirlerinden dolayı gençlerimizi kutluyoruz” mesajı ile gençleri kutladılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL