Tüm Manşetler

HEDEFİMİZ TRAFİK CANAVARI DEĞİL, TRAFİK USTASI YETİŞTİRMEK

Kdz Ereğli’de yeni bir sürücü kursu açıldı.  Özel Lider Sürücü kursu olarak hizmete giren kursta her sınıf ehliyet verildiği gibi uzman kadrosu, son model araçları, ferah ve modern sınıfları, teknik..

HEDEFİMİZ TRAFİK CANAVARI DEĞİL, TRAFİK USTASI YETİŞTİRMEK

lider kurs

Kdz Ereğli’de yeni bir sürücü kursu açıldı. 

Özel Lider Sürücü kursu olarak hizmete giren kursta her sınıf ehliyet verildiği gibi uzman kadrosu, son model araçları, ferah ve modern sınıfları, teknik araç gereçleri ve açılışa özel fiyatları ile dikkat çeken Lider Sürücü Kursu Müftü Mahallesi Çetin Apatay Bulvarı No:32’de hizmet vermeye başladı.

Kdz Ereğli’deki Postahane üzerinde bulunan Lider Sürücü kursu girişindeki tarihi araçların resimleri ile de teknolojinin geçmişten günümüze gelişimini sergilemiş. Kurs Müdürü Zeki Karaca ‘biz daha ferah ve konforlu ortamda hizmet vermek istediğimizi her fırsatta belirtiyoruz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, topluma yararlı ve güvenilir şoförler yetiştirmektir. Trafik canavarı değil, trafik ustası yetiştirme hedefi ile bu işe girdik. Uzman kadromuzdaki isimlerde bu hedefimizi doğruluyor. Henüz yeni açılmış olmamıza rağmen ilgiden memnunuz. İnşallah Ereğli usta şoförler ile rahat bir trafiğe kavuşacak’ dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL