Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

HEDEFİ İŞSİZLİĞİ SONLANDIRMAK..!

AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Arslan Keleş, “bizim çözmemiz gereken en önemli konu istihdama yönelik projeler olmak zorunda” dedi EREĞLİ AK Parti Zonguldak milletvekili aday adaylarının, partinin Ereğli İlçe..

HEDEFİ İŞSİZLİĞİ SONLANDIRMAK..!

keles-in-onceligi-issizligi-cozmek-biz6k

AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Arslan Keleş, “bizim çözmemiz gereken en önemli konu istihdama yönelik projeler olmak zorunda” dedi

EREĞLİ
AK Parti Zonguldak milletvekili aday adaylarının, partinin Ereğli İlçe Teşkilatı’na yaptığı ziyaretler sürüyor.
Aday adaylık başvurusunu geçtiğimiz hafta yapan işadamı Arslan Keleş, ziyaret ettiği AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır’a hitaben yaptığı konuşmasında, 2011 yılında da milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulunduğunu hatırlatarak, neden aday olmak istediğini şu sözlerle anlattı:

“BİLGİMİZ, PROJEMİZ VAR”
“Teşkilatların çeşitli kademelerinde bulundum. Ereğli Belediyesi’nin, AK Parti’ye geçtiği süre zarfı içinde bende kısa bir dönem, AK Parti’li belediye başkanvekili olarak görev hizmet ettim. Daha sonra parti çatsı altında 2 yıl İl Yönetim Kurulu Üyeliği yaptım. Siyasetin hep içinde olduk. Şehrin de hep içinde olduk. Ereğli, Kozlu, Kimli ve diğer ilçelerde de ticaret ve siyaseten var olduk. Sportif olarak gerek kulüp başkanlıklarımız gerekse eğitimde vakıf başkanlıklarımız dolayısıyla da toplumun her kesimine dair bilgimiz ve projelerimiz var.
30 tanede aday adayımız var. Buda partimizin gücünü gösteriyor. Zonguldak’ın çıkartacağı milletvekili sayısı 5, gönlümüz arzu eder ki 5’inin de AK Parti olması ama buna halkın oyunun teveccühü karar verecek.”

ZONGULDAK GÖÇ VERİYOR, ÖYLEYSE…!
Teşkilatçılığın önemine değinen Keleş, Zonguldak’taki en büyük sorunun işsizlik olduğunu belirterek, “benim siyaset anlaşımda kimseyi karalayarak, kimsenin üzerinden siyaset yapmak gibi bir olgu yok. Neleri yapacağımızı, birlikte neleri başarabileceğimizi konuşmak için buradayım. Teşkilatlar bizim, parmaklarımız, kılcal damarlarımızdır. Birlikte neleri yapabiliriz? buna bakacağız. Zonguldak’ın var olma sebebi, göç alarak büyüyen bir şehir olması. Fakat bugün geldiğimiz noktada Zonguldak ili maalesef göç verme pozisyonuna geldi. Bu, şunu gösteriyor; artık Zonguldak’ta yeni istihdam alanları yok, işsizlik büyüyor. Bizim çözmemiz gereken en önemli konu istihdama yönelik projeler olmak zorunda. Nasıl buraya daha iyi hizmet getire biliriz? bunun için çalışacağız” diye konuştu.
İlçe teşkilat başkanı Fatih Çakır ise ziyaretten dolayı Keleş’e teşekkür ederek, “çıkmış olduğunuz bu yolda başarılar diliyoruz. Allah gönlünüze göre versin, hayırlı-uğurlu etsin” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL