Spor

HEDEF; EREĞLİ’YE TESİS KAZANDIRMAK

Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği Kdz.Ereğli Şubesi’nin Genel Kurulu yapıldı. Yalı Caddesindeki dernek binasında yapılan kurulun Divan Başkanlığını Mesut Avcı yaptı. Saygı duruşunda bulunması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan Genel kurul..

HEDEF; EREĞLİ’YE TESİS KAZANDIRMAK

4319_26461-3349420428

Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği Kdz.Ereğli Şubesi’nin Genel Kurulu yapıldı.

Yalı Caddesindeki dernek binasında yapılan kurulun Divan Başkanlığını Mesut Avcı yaptı. Saygı duruşunda bulunması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan Genel kurul Toplantısı’nda dernek faaliyetleri ile denetim raporlarının okunarak ‘oy birliği’ ile kabul edildi.
Tek liste ile gidilen kurulda dernek başkanı seçilen Serdar Özbek’in yönetim kurulu listesi Eyüp Azgın, Kamuran Ayyıldız, Murat Karadeniz, Burak Tekçe, Murat Özoğul ve Erdem Dikmen isimlerinden oluştu.

HEDEF; EREĞLİ’YE TESİS KAZANDIRMAK
Yeni başkan Serdar Özbek hedeflerinin Ereğli’de 200 üye yaparak ilçeye Fenerbahçe Kulübü kazandırmak olduğunu ifade ederek şunları söyledi:
“Fenerbahçe Spor Kulübümüzün bilindiği gibi 1 milyon üye kampanyası var. Tüm Fenerbahçe derneklerinin yerine kulüpler kurmak istiyor. Fenerbahçe Kulübünün Ereğli’de bir şubesi gibi. İstanbul’da gerçekleştirilen toplantıya 20 tane dernek çağırılmış bunlardan 3 tanesi ilçeydi ve biri de Ereğli idi. Bu programa Eyüp Azgın ile birlikte gittik. Bizden Aziz Yıldırım’ın ricası 200 üye yaparsak Ereğli’yi kulüp yapacağını, alacağı arsaya da Fenerbahçe Evi yapacağını söyledi.
200 Üye aynı zamanda kulüp üyesi de olacak ve bu sayede 6 kişi genel kurula katılma hakkı kazanacak. Bunun ile ilgili çalışmalara başlayacağız, bu konuda da yardım bekliyoruz.
200 üye kaydını gerçekleştirebilirsek Ereğli’ye bir tesis kazandırılması yönünde önemli bir aşama kat ederiz.”

PEKER’E ONURSAL BAŞKANLIK
İşlerinin yoğunluğu nedeniyle dernek başkanlığı görevini bırakmak zorunda kaldığı öğrenilen eski başkan Aşkın Peker’e, yönetim kararı sonucu Onursal Başkanlığı unvanın verildiği bildirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL