Spor

HEDEF 3. LİG

TEKNİK ADAM BÜLENT ÖZTÜRK KOZLU BELEDİYESPOR İLE YENİDEN NİKAH TAZELEDİ…. ŞAHİN, HEDEFİ AÇIKLADI, HEDEF 3. LİG   Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan  Kozlu Belediyespor yönetimi takımı yeniden Bülent Öztürk’e..

HEDEF 3. LİG

SAHIN_HEDEFI_ACIKLADI_HEDEF_3_LIG-1

TEKNİK ADAM BÜLENT ÖZTÜRK KOZLU BELEDİYESPOR İLE YENİDEN NİKAH TAZELEDİ….

ŞAHİN, HEDEFİ AÇIKLADI, HEDEF 3. LİG

 

Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan  Kozlu Belediyespor yönetimi takımı yeniden Bülent Öztürk’e emanet etti.  Dün Kozlu Belediye  başkanı Ertan Şahin ile belediye toplantı salonunda bir araya gelen teknik adam Bülent Öztürk kendini yeniden yeşil beyazlı yapan imzayı attı. Yapılan imza sonrasında ise Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, 2014-2015 sezonunda Bülent Hocamızla birlikte şampiyon olacak bir takım kuracağız “dedi. Teknik adım Bülent Öztürk ise Kozlu Belediyespor ile yeniden anlaştığı için mutlu olduğunu belirterek emeği geçen başta Belediye başkanımız Ertan Şahin olmak üzere herkese teşekkür ediyorum“dedi.

ŞAHİN, ÖZTÜRK’E BİR ŞANS DAHA VERMEK İSTEDİK

Teknik adam Bülent Öztürk’ün takımı Bölgesel amatör Ligde tuttuğu için yeniden kendisiyle anlaştıklarını belirten Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, “ Hocamızın öz verili çalışmalarını biliyoruz.  BAL liginden çıkan takımların veyada takımımızıçalıştıran hocaların olabileceği konusunda yönetimdeki arkadaşlarımla hoca konusunda bir toplandı gerçekleştirdik. Fiyat acısından bakarsak 3 aşağı 5 yukarı aynı değerlerde hocalarımızın transfer ücretleri, ama bunlarda fazla rakamlar değil tabi. Bizde  Kozlu’muzun yetiştirmiş olduğu bir değer olan ve takımımızı Bölgesel Amatör Ligde tutması dolasıyla, Bülent Öztürk, hocamıza  bir şans daha verilmesi gerektiğini yönetimdeki arkadaşlarla görüştük ve görüşme sonrasında ise kendisiyle yeniden anlaştık“dedi. 

ŞAHİN, HOCAMIZ  BİZE GÜZEL BİR JEST YAPTI

Teknik adam Bülent Öztürk’ün kendilerine her konuda kolaylık sağladığını ve güzel bir jest yaptığını belirten Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, “Hocamız da bize gereken her konuda kolaylık sağladı.  Hatta ücret konusunda da siz nasıl biliyorsanız ben ona uyarım diyerek bize jest yaptı ama biz kendisini mağdur etmeyecek şekilde bir karara bağladık ve kendisiyle anlaştık“dedi. 

ŞAHİN, ŞAMPİYONLUK MÜJDESİ VERDİ

Bu sezon hedeflerinin mutlak 3. lig olduğunu belirten Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, “ Bu sezon iyi takım kuracağımızın buradan müjdesinide verelim. Gerçekten şampiyonluğa oynayacak bir takım kurmayı düşünüyoruz. Hedeflerinizi büyük kurarsanız büyük hedeflere ulaşırsınız. Ama ortalardan gidelim şampiyon olalım gibi bir takım değil, bir hedef koyduk o hedefe göre şampiyon olacak bir takım kuracağız hocamıza. Hocamızda bu konuda hazırlıklı bilgileride verdi bize bizde kendisine güveniyoruz inşallah önümüzdeki sezon şampiyonluğa oynayan bir takım oluşturacağımızın müjdesini şimdiden veriyoruz“dedi. 

ÖZTÜRK, KOZLU İLÇESİ OLARAK 3. LİGİ HAK EDİYORUZ

Yeniden Kozlu Belediyespor ile nikah tazelediği için çok mutlu olduğunu ifade eden Kozlu Belediyespor teknik adamı Bülent Öztürk, “Öncelikle bu şansı bir kez daha bana verdiği için sayın başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum.  Kozlu halkı olarak yeni bir ilçe olan Kozlu Beldesi olarak biz 3. ligi hakkediyoruz ve bu potansiyel bizde var. Kozlu’da yetişip profesyonel oynayıp ta tekrar gelip burada hocalık yapmak benim için çok büyük bir onur. Kozlu değince bizim için maddiyat diye bir şey olmaz. Bizim için en önemlisi Kozlu ruhu, Kozlu armasıönde gelir. Sağ olsun başkanımız ve yönetimimiz bize güvendiler ve bizlere bu görevi laik gördüler. Bizde bu işi en iyi şekilde değerlendireceğiz ve Kozlu Belediyespor’u hak ettiği yere çıkaracağız bundan kimsenin kuşkusu olmasın“diye konuştu. 

ÖZTÜRK, KARAKTERLİ FUTBOLCULARLA ANLAŞACAĞIZ

Bu sezon iç transferde ve dış transferde karakterli ve Kozlu Belediyespor’a yakışır futbolcularla anlaşacaklarını belirten Kozlu Belediyespor teknik adamı Bülent Öztürk, “İç transferde Kozlu Belediyespor’a yakışan ve  ruhunu taşıyabilecek futbolcularla anlaşacağız. Ondan sonra bu bölgemizden değer verdiğimiz ve bize faydalı olacak futbolcularla görüşeceğiz. daha sonra ise  tamamı dışardan gelecek 10 tane iyi futbolcularla anlaşarak iyi bir Kozlu Belediyespor kuracağız. Özellikle Kozlu’muzun formasını taşıyabilecek karakterli oyuncularla anlaşacağız“diye konuştu. 

SELÇUK KOÇAKLI

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL