Genel Gündem Tüm Manşetler

HAZIRLIKLAR TAMAM

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla, Zonguldak’ın Ereğli İlçe Belediyesi’nce çeşişti etkinlikler düzenleneceği bildirildi. Belediyenin, sosyal paylaşım sitesindeki “Kdz. Ereğli Belediyesi” isimli adresinde yer alan bilgiye göre, 28 Ekim’de düzenlenencek “Gençlik..

HAZIRLIKLAR TAMAM

belediye-kararini-verdi-ei88g

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla, Zonguldak’ın Ereğli İlçe Belediyesi’nce çeşişti etkinlikler düzenleneceği bildirildi.

Belediyenin, sosyal paylaşım sitesindeki “Kdz. Ereğli Belediyesi” isimli adresinde yer alan bilgiye göre, 28 Ekim’de düzenlenencek “Gençlik Konseri’nde, Karadeniz Ereğli Gençlik Merkezi Müzik Topluluğu, Derin Band, Rap Time, Tuz ve Çekirdek isimli gruplar konser verecek.

Sahil Bandı’ndaki Amfi Tiyatro’da verilecek konserler saat 17.00’de başlayacak.

KONFERANS VE SERGİ                

Cumhuriyet Bayramı tören ve etkinliklerinin yapılacağı 29 Ekim’de ise “Danyanın En Yaşlı Gazisi” ünvanına sahip merhum hüseyin kaçmaz’ın oğlu, Turgut kaçmaz, saat 14.00’de Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Nikah Salonu’nda, “Cumhuriyet” isimli konferans verecek.

AKM Zeki Oral Sergi Salonu’ndaki, Turgut Kaçmaz’a ait “91. Yılda Cumhuriyet” isimli serginin açılışı da saat 15.00’de yapılacak.

CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜ            

Her yıl, askeri erkanın da katıldığı “Fener Alayı” olarak da isimlendirilen “Cumhuriyet Yürüyüşü” Erdemir Caddesi’ndeki Bağlık Polis Merkezi önünden saat 18.00’de hareket alacak.

CUMHURİYET KONSERİ               

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hazırlıklarını tamamlayan Ereğli Belediyesi, finali ise “Cumhuriyet Konseri” ile noktalayacak.

Yusuf Güney’in, Uzunkum Caddesi’ndeki Erdemir Ofis binası yanında otopark olarak kullanılan alanda vereceği konserin ardından havai fişek gösterileri ile etkinlikler tamamlanmış olacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL