Genel Gündem Tüm Manşetler

HAYVANLAR TELEF OLDU

Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçenin Çaylıoğlu Beldesi ile Subaşı, Deli Hakkı ve Yazıcılar Köyleri’nde gece saatlerinde etkili olan kuvvetli sağanak yağış sonrasında derelerin taşması sonucu meydana gelen sel felaketi nedeniyle Başkan..

HAYVANLAR TELEF OLDU
hayvanlar-telef-oldu

Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçenin Çaylıoğlu Beldesi ile Subaşı, Deli Hakkı ve Yazıcılar Köyleri’nde gece saatlerinde etkili olan kuvvetli sağanak yağış sonrasında derelerin taşması sonucu meydana gelen sel felaketi nedeniyle Başkan Uysal ve ekibi felaket bölgesinde incelemelerde bulunduğu bildirildi.

 

Kriz Masası Ekibi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile birlikte afet bölgesinde incelemelerde bulunuyor ve bilgi alıyor. Başkan Uysal, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cöbek ile gittiği Subaşı ve Delihakkı mevkiinde, Belediye İtfaiye Müdürü Muhammet Ateş’ten çalışmaları ile ilgili durum değerlendirmesi yaptı.  Uysal, Midilli Park’ta çalışan 3 gencin botlarla son anda kurtarıldığı ve parkta bulunan bazı hayvanların telef olduğu bilgisini aldı. İşletme sahibi ile bir süre görüşen Başkan Uysal, Yaraşlı Yrük mevkiinde de incelemelerde bulunacak. Öte yandan bölgede yağışın durmasıyla ve suların çekilmesiyle birlikte hasar tespit çalışmaları yapılması bekleniyor. Belediye hoparlörlerinden yağışın 2 gün daha süreceği ve vatandaşların tedbir alınması isteniyor.  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL