Genel Gündem Tüm Manşetler

HASTANEYE KALDIRILDI..!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, serinlemek için girdiği denizde üzerinden sürat teknesi geçen bir kişi yaralandı. İlçede, sahil güzergahında bulunan Balıkçı Barınakları mevkisindeki limanda meydana gelen kazada, iddiaya göre, mendirekten denize giren..

HASTANEYE KALDIRILDI..!

denizde-korkutan-anlar-b3d8d

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, serinlemek için girdiği denizde üzerinden sürat teknesi geçen bir kişi yaralandı.

İlçede, sahil güzergahında bulunan Balıkçı Barınakları mevkisindeki limanda meydana gelen kazada, iddiaya göre, mendirekten denize giren Mehmet Çalışan (55), açıkta yüzdüğü sırada üzerinden sürat motoru geçti. Teknenin pervanesinin ayağını parçaladığı Çalışkan, bağırarak yardım istemeye başladı.
Bu sırada tekne turundan dönen Uğur Tan Cebeci isimli tekne sahibi, yaralı adamın çığlıklarını duyarak yardımına gitti. Çalışan’ı teknesine alan Cebeci, kıyıya çıkmadan önce 112 ekiplerine haber verdi.
Balıkçı barınaklarında bekleyen 112 ekipleri, tekneyle getirilen yaralıya ilk müdahaleyi yaptıktan sonra tedavisi için Ereğli Devlet Hastanesi’ne götürdü.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUMLAR (1)

  1. ekrem diyorki:

    ah dayucum ah bilmezmisin mendireklerde balıkçı barınaklarında denize girmek ve her türlü av faaaliyeti yasaktır..çok çok geçmiş olsun

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL