Genel Gündem Tüm Manşetler

HASTANE KONTROL EDİLDİ

Zonguldak Valisi Ali Kaban, Karadeniz Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Belediye Başkan Vekili Reşat Latif, Belediye Başkan yardımcısı İbrahim Cöbek, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Ali Tarakçı, Kazım Beceren, Zonguldak..

HASTANE KONTROL EDİLDİ

DSC_0233

Zonguldak Valisi Ali Kaban, Karadeniz Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Belediye Başkan Vekili Reşat Latif, Belediye Başkan yardımcısı İbrahim Cöbek, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Ali Tarakçı, Kazım Beceren, Zonguldak İl Sağlık Sekreteri Korkut Eker ve Ereğli Devlet Hastanesi Yöneticisi Muharrem Erdem ile birlikte Pazartesi günü açılması beklenen yeni Ereğli Devlet Hastanesi’nde incelemede bulundu.

EĞİTİM GÖNÜLLÜ İZMİRLİOĞLU’NA ZİYARET

Vali Kaban, Kaymakam Çay ve Başkan Vekili Latif ile şehir içinde Hayırsever İşadamı Eğitim Gönüllüsü İbrahim İzmirlioğlu’nu ziyaret ederek eğitim konusunda bir süre sohbet eden heyet, daha sonra hastaneyi gezdi.

BATI KARADENİZ’İN EN DONANIMLI HASTANESİ

Hastane hakkında teknik bilgiler alan Vali Kaban, söz konusu hastanenin Batı Karadeniz Bölgesi’nin en donanımlı hastane olduğunun hatırlatılması üzerine, “Bu hastane modern tıbbın tüm imkânlarına sahip. Öyle umuyorum ki, Düzce’den, Zonguldak’tan, Bolu’dan Kozlu’dan buraya hasta akışı olacaktır.” dedi.

Öte yandan hastanenin belli bölümlerini gezen heyete, acil, yeni doğan, çocuk bakım ünitesi, Diyaliz Merkezi gibi bölümler tanıtıldı. Hastane Yöneticisi Erdem, 29 Eylül 2014 tarihinde halkın hizmetine açılacak olan hastanenin eksikliklerinin en kısa sürede bitirileceğini söyledi.

 DSC_0194

DSC_0197

DSC_0218

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL