Spor Tüm Manşetler

TFF ZİYARET

Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkan Vekili Adnan Ersan makamında Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanı Kaan Kocaman ve Ereğli Kepez Spor Genel Kaptanı..

TFF ZİYARET

GENEL SEKRETER YRD ADNAN ERSAN

Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkan Vekili Adnan Ersan makamında Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanı Kaan Kocaman ve Ereğli Kepez Spor Genel Kaptanı Levent Özçelik’i ağırladı.

Ankara’da gerçekleşen ziyarette amatör sporun sıkıntıları konuşulurken Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman Adnan Ersan’ı Kdz Ereğli’ye davet ederek kendisi onuruna bir yemek tertipleyeceğini belirtti.

Ereğli Kepez Spor Genel Kaptanı Levent Özçelik ise Adnan Ersan ile tanışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkan Vekili Adnan Ersan ‘amatör sporun zorluklarını biliyoruz. Bu zor şartlar altında mücadele eden yöneticilerimiz bizler için önemlidir. İsim değişikliği yapan Ereğli Kepez Spor’a hayırlı olsun diyorum. Bu arada Zonguldak Ereğli Spor’un gençlere verdiği önemi biliyor ve takip ediyoruz. İnşallah gençlere verdiği hizmet ile daha iyi noktalara geleceklerine inanıyorum’ dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL