logo

Hangi kanalda çıkacak abi?

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde polisin uygulama noktasında durdurduğu otomobil sürücüsü 293 promil alkollü çıktı. Alkolmetreyi üflememek için elinden geleni yapan sürücü, görüntü alan gazeteciye ise ‘Hangi kanalda çıkacak abi’ diye sordu.

 

Olay Sarıkorkmaz Mahallesi Pazaryeri mevkiinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre Uygulama yapan ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden otomobil sürücüsü E. K. yi durdurdu. Alkollü olduğu anlaşılan sürücü için trafik ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen trafik ekipleri E. K. nin alkolünü ölçmek için Alkolmetreyi üflemesini istedi. E.K. Alkolmetreyi üflememek için elinden geleni yapmaya çalıştı. Ancak alınan alkolmetre testinden sürücü E. K. nın 293 promil alkollü olduğu anlaşıldı. Uzun süre polisi ikna etmeye çalışan ve aday sürücü olan E. K. yaklaşık 2 bin lira cezadan kurtulamadı. E. K. nın aday sürücü olmasından dolayı ehliyetinin de iptal edildiği öğrenildi. E. K. ifadesi için polis merkezine götürülürken, muayenesi olmayan aracı ise çekici vasıtasıyla yedi emin parkına kaldırıldı. Sürücü E.K. görüntü alan gazeteciye ‘Hangi kanalda çıkacak abi’ diye sordu.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.