Spor

HAKEME TEPKİ İÇİN SAHADAN ÇEKİLDİ

Zonguldak U16 Liginin 10. haftasında Yeşiltepespor ile Polisgücüspor takımları karşı karşıya geldi.  Fener sentetik sahasında  oynanan karşılaşmayı Kubilay Boşnak, Oğuzhan Akça, Selim Özdemir hakem üçlüsünün yönettiği karşılaşmanın ilk yarısını Polisgücüspor..

HAKEME TEPKİ İÇİN SAHADAN ÇEKİLDİ

Takimini_sahadan_cekti-tepki_3

Zonguldak U16 Liginin 10. haftasında Yeşiltepespor ile Polisgücüspor takımları karşı karşıya geldi.  Fener sentetik sahasında  oynanan karşılaşmayı Kubilay Boşnak, Oğuzhan Akça, Selim Özdemir hakem üçlüsünün yönettiği karşılaşmanın ilk yarısını Polisgücüspor Yeşiltepespor karşısında 3-1 önde kapattı.  Maçın ikinci yarısının 54. dakikasında ise bir gol daha bulan Polisgücüspor skoru 4-1 yaptı. Maçın 60. dakikasında Yeşiltepespor’un Akif’le yakaladığı atakta   maçın yan hakemi Oğuzhan Akça ofsayt bayrağını kaldırırken maçın orta hakemi ise yan hakemin kaldırdığı bayrağı görerek atağı kesti.  Polisgücüsporlu futbolcular ise ofsayt sonrasında oyuna hızlı başlarken, Yeşiltepesporlu futbolcular ise pozisyonun ofsayt olmadığını maçın orta hakemine belirtirken kalesinde ise 5. golü gördü. Bu golün ardından çılgına dönen Yeşiltepespor teknik patronu Seyfi Karaağaçlı maçın hakemlerine sinirlenince takımı sahadan çekti.  Karaağaçlı Takımını sahadan çekmesinin ardından ise maçın orta hakemi ise maçı iptal ederek yan hakemleriyle soyunma odasına gitti.

HAKEMLER BUNDAN SONRA DAHA DİKKATLİ OLSUN

Maç sonrasın da ise hakemlere tepki gösteren Yeşiltepespor teknik patronu Seyfi Karaağaçlı, “ Maçımız çok güzel başladı.  Bunlar küçük çocuklar, biz bunlara futbol öğretmeye çalışıyoruz ve bizim saden emeğimiz bu. Bu sıcakta geldik, evimizde işimizi gücümüzü bıraktık buraya geldik. Ama bu yapılan hatalar bir değil iki değil kaç kez oldu. 4 tane net gol pozisyonumuz var ancak ofsayt gerçekçisiyle net 2 ve yada 3 tane golümüzü yediler. Artık burama kadar geldi ve takımı sahadan mecbur çektim, futbolcularımın canı sağ olsun ama hakemler yaptıkları hataları iyi bilmeli ve bundan sonra daha dikkatli olsunlar diyerek tepki gösterdi.
YEŞİLTEPESPOR: 1- 5 POLİSGÜCÜSPOR:
Saha:  Fener
Hakemler: Kubilay Boşnak**, Oğuzhan Akça**, Selim Özdemir***
 Yeşiltepespor:  Zafer*, Batuhan*,  İzzet**, Muhammed*, Olcay*, İsmail*, Atakan*, Doğuş*, Akif*, Samet*, Alper**,
Polisgücüspor:  Ozan***, Yunus***, Furkan***, Mert***, (Dk 30 Önder***), Reha***, Berat***, Ömer***, Umut***, Mehmet can***, Yüksel***,
Goller:  Dk 12 Alper Yeşiltepespor, Dk 5 ve 60 Yüksel, 33 Yunus, 44 Reha, 51 Şeref Polisgücüspor 

 

YORUMLAR (1)

  1. İsim * diyorki:

    Maçın yan hakemi yoktur maçın yardımcı hakwmi vardır maçın orta hakemi denmez maçın hakemi denir .. Önce yazı yazmayı öğrenin daha sonra haber yazarsınız ?

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL