Eğitim Genel Gündem Tüm Manşetler

GÜNEŞ’TEN MUHTEŞEM GÖSTERİ..!

Karadeniz Ereğli Özel Güneş Ana Okulu yaptığı yıl sonu gösterisi görkemli bir şekilde Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.  Düzenlenen etkinliğe Kdz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Kdz Ereğli Emniyet Müdürü..

GÜNEŞ’TEN MUHTEŞEM GÖSTERİ..!

güneş ana okulu kapak

Karadeniz Ereğli Özel Güneş Ana Okulu yaptığı yıl sonu gösterisi görkemli bir şekilde Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. 

Düzenlenen etkinliğe Kdz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Kdz Ereğli Emniyet Müdürü Timur Özgen, Kdz Ereğli Belediye Meclis Üyeleri katıldı. 

Karadeniz Ereğli Özel Güneş Ana Okul Müdürü Emine Koçak Bilginer ‘etkinliğimizde bizleri yalnız bırakmayan bütün misafirlerimize,velilerimize çok teşekkür ediyorum. Özel Güneş Anaokulu Kdz. Ereğli’nin ilk bağımsız özel anaokuludur’ diyerek mutluluğunu ifade etti. 

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal ise gösterilerini çok beğendiğini ve çok duygulandığını belirterek anne, baba ve öğretmenleri tebrik etti. 

Ayrıca yapılan törende okul öğrencileri karnelerini aldılar. Birbirinden güzel gösterileri sergileyen öğrenciler, babalarının babalar gününü kutladılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL