Ekonomi Spor

GÜMELİSPOR DA ŞAŞIRTAN İSTİFA

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Gümelispor’un Başkanı Ali Rıza Kılıçarslan istifa etti. 30 yıllık başkan istifa gerekçesi için ‘artık yoruldum, birazda gençler uğraşsın’ dedi. Gümelispor tarihinde ilk kez çıktığı..

GÜMELİSPOR DA ŞAŞIRTAN İSTİFA

devrek özel haber

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Gümelispor’un Başkanı Ali Rıza Kılıçarslan istifa etti. 30 yıllık başkan istifa gerekçesi için ‘artık yoruldum, birazda gençler uğraşsın’ dedi.

Gümelispor tarihinde ilk kez çıktığı Süper Amatör Kümede mücadele ederken kulübün başkanı Ali Rıza Kılıçarslan şok bir karar alarak başkanlık ve kulüp yönetiminden istifa ettiğini açıkladı. İstifasını Gümelispor yöneticilerini bir araya getirerek veren başkan gazetemize özel olarak şu açıklamaları yaptı.

‘Ben öncelikle şunu belirtmek isterim. 30 yıldır hizmet ettiğim Gümelispor camiasına bana gösterdikleri saygıdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu kararı almak beni her ne kadar zorlamış olsa da kulübümüzün selameti açısından yeniliğin iyi olacağına inanıyorum. Bu 30 yıllık süreçte kırdığım üzdüğüm insanlardan özür diliyorum. Bazen son noktayı koymasını bilmek lazım diye düşünüyorum. Tüm federasyon camiasına, hakem camiasına ve basın camiasına teşekkür ediyorum. Şunu unutmamak lazım ki kimse sevmediği bir yere 30 yıl hizmet etmez. Yeni yönetim kuruluna ve yeni Başkan Levent İlik’e başarılar diliyorum. Kulübü iyi yerlere getireceklerine inancım tamdır. İhtiyaç olursa bir telefon kadar yakın olduğumu bilmelerini isterim. Tüm spor camiasına haklarımı helal ediyorum.

Gümelispor’un yeni Yönetim Kurulu Başkanı, Eski Genel Kaptan Levent İlik oldu. 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL