Spor

GÜMELİ’DE DİKİŞ TUTMADI

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligde haftanın bir diğer karşılaşması Üzülmezspor ile Gümelispor arasında Erdoğan Demir sahasında oynandı. Karşılaşmaya istekli başlayan Üzülmezspor golü bulan taraftı. Maçın ilk yarısı Üzülmezspor’un 1-0 üstünlüğü..

GÜMELİ’DE DİKİŞ TUTMADI

GÜMELİ SONDA

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligde haftanın bir diğer karşılaşması Üzülmezspor ile Gümelispor arasında Erdoğan Demir sahasında oynandı.

Karşılaşmaya istekli başlayan Üzülmezspor golü bulan taraftı. Maçın ilk yarısı Üzülmezspor’un 1-0 üstünlüğü ile son buldu. İkinci yarıya Üzülmezspor 10 kişi başladı ve 61. dakikada 9, 90. Dakikada 8 kişi kaldı. Gümelispor tüm bu lehine olan gelişmelerden faydalanamayınca skorda bir değişiklik yaşanmadı. 90+3’te maçın bitimine 30 sn. kala Üzülmezsporlu oyuncu Maçın Hakemi Emre Kunduracı’yı darp edince karşılaşma maçın hakemi tarafından 30 sn. kala tatil edildi. 

Karşılaşma sonunda soyunma odalarında da arbede yaşandı. Spor otoritelerinin favori gördüğü Gümelispor’un sahada istenileni verememiş olması ‘Gümeli’de dikiş tutmamış’ olarak yorumlandı.

Maçta Gümelisporlu oyuncuların vasat futbolu ve taktiksel hatalarında ön plana çıkması Gümelispor camiasını derinden yaralı. Yönetimin futbolcular bazında birçok görevi yerine getirmiş olması da göz önünde bulundurulduğunda, futbolcuların üzerlerine düşeni yapmamış olması, Gümelispor’u ligden düşmedeki en büyük aday konumuna getirdi. Ayrıca spor otoritelerince oynanan karşılaşmanın İl Tertip Komitesince 1-0 olarak tescil edileceği düşünülüyor.

Alınan bu sonucun ardından Gümelispor Antrenörü (Demir Hoca) Hüseyin Yazıcı’nın ne yapacağı ise merak konusu…

Edinilen bilgilere göre; Maçın Hakemi Emre Kunduracı’nın Gümelispor’lu oyuncu Ali Emre’yi kırmızı kart ile oyundan ihraç ettiği, ayrıca maçı izleyen ASKF yetkililerinin maçın tatil edilmediğini Maçın Hakeminin bitiş düdüğünü çaldığını belirtildi. 

YORUMLAR (4)

 1. KOCA USTA diyorki:

  BU TAKIMDA HERKES SUÇLU…SANKİ FENERBAHÇE ARKADAŞ HERKESİN BURNU HAVADA KAPRİSLER FALAN OLMAZ AMA BÖYLE AZCIK HADDİNİZİ BİLİN.SENEYE YATIRIM YAPIN

 2. eski topçun diyorki:

  Mesajınız…

  • ayıp ayıp. diyorki:

   nedir bu vurdumduymazlık takımda ki o kadar transfer boşuna mı yapıldı çıkıp adam gibi oynamak gerekmiyor mu.geçen sene kazanılan maçlardan sonra bile hasan hocaya sallayanlar vardı bu sene demir hocayla ligin sonuna demir attık adına yakıştığı gibi eleştiren yok kim susturuyo sizi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL