Spor

GÜMELİ LİDER SEVER

Karadeniz Ereğli 1.Amatör Kümenin lideri Bayatspor nazara geldi.  Ligde nağmağlup yoluna devam eden Bayatspor bu ünvanını ligin güçlü ekibi Gümelispor karşısında kaybetti. Erdemir Sahasında oynanan karşılaşma istediği futbolu oynayamayan Bayatspor, Gümelispor’a..

GÜMELİ LİDER SEVER

1

Karadeniz Ereğli 1.Amatör Kümenin lideri Bayatspor nazara geldi. 

Ligde nağmağlup yoluna devam eden Bayatspor bu ünvanını ligin güçlü ekibi Gümelispor karşısında kaybetti. Erdemir Sahasında oynanan karşılaşma istediği futbolu oynayamayan Bayatspor, Gümelispor’a 3-1 mağlup oldu.

Ligdeki ilk yenilgisini alan Bayatspor karşılaşma 0-0 devam ederken Aytaç ile penaltıdan yararlanamadı. Kötü oynanan futbolun sonucunda Bayatspor ilk mağlubiyetini almış oldu. Gümelispor’un golleri Ali Emre (2) ve Ahmet Selman İris’ten gelirken Bayatspor’un tek golü ise Oktay Özmen’den geldi. Alınan bu sonucun ardından Gümelispor puanını 19 yaparken, Bayatspor ise 30 puanda kaldı. 

2

YORUMLAR (7)

 1. levent özçelik diyorki:

  ya benim anlamdığım bu maçın benle ne alaksı var be bu yazıyı yazan futbol nankörü sallamak kolay burdan bu piyasada herkes sallıyor adam gibi çıkıp kimse eleştirmiyor ebnim de belki yanlışım var neden kimse levent sen burda yanlışsın demiyor da sallayan acizler sallamaya devam etsin.bayatın şampiyonluğu ile kimse uğraşmıyor ben uğraşsam bayatspor a topçu vermem.anşadın akıllı insan…

  • helal diyorki:

   burada levent derken levent ilik ten bahsedilmiştir. gümeli başkanından bayat kepez maçı değildi bildiğim kadarıyla neden üstünüze alındınız sayın levent özçelik ?

 2. gümelili diyorki:

  Gümelispor mağlubiyeti olmayan takımı yenmiş bu neyin çekememezliği anlamıyorum arkadaş

 3. gümeli67 diyorki:

  sevgili bayatspor siz kendi kendinize yaptınız gümelisporu siz kendinize hırslandırdınız bu acıyı size yaşatmak gerçekten bizi mutlu etti. geçmiş olsun yapacak bişey yok gümelispor bu ligin en iyisidir sadece hatırlatmak istedim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL