Spor

BUNUN ADI ‘GÜNEŞ TUTULMASI’

Karadeniz Ereğli 1.Amatör Kümede ligde kalma mücadelesi veren Güneşli Belediyespor, Akınspor karşısında hezimete uğradı. Geçtiğimiz hafta güçlü rakibi Gümelispor’u 4-3 mağlup ederek ligde kalma adına büyük bir avantaj elde eden..

BUNUN ADI ‘GÜNEŞ TUTULMASI’

güneşli belediyespor

Karadeniz Ereğli 1.Amatör Kümede ligde kalma mücadelesi veren Güneşli Belediyespor, Akınspor karşısında hezimete uğradı.

Geçtiğimiz hafta güçlü rakibi Gümelispor’u 4-3 mağlup ederek ligde kalma adına büyük bir avantaj elde eden Güneşli Belediyespor, Akınspor’a 6-1 mağlup oldu.

Ereğli Beyçayırı Sahasında oynanan karşılaşmada Akınspor’un gollerini Oğuz (2), Saffet, Fırat, Şuayip, Bircan atarken, Güneşli Belediyespor’un tek golü ise Ferhat’tan geldi.  Alınan bu sonucun ardından Akınspor puanını 21 yaparken Güneşli Belediyespor 9 puanda kaldı. 

YORUMLAR (3)

  1. gülüç67 diyorki:

    güneşli belediyespor hala ligde kalacağına inanıyorsa bizde bu futbolu oynamayalım

  2. İsim * diyorki:

    akınsporda sırkelenme gordum akınspor bu durumda olmamalıydı yeteneklı futbolcuları var acık ara sampıyon olması lazımdı akın kalan maclarını kazanır ve playoflara gıder bıde suna degınmek ıstıyrumm tahsın kardesım dısarıdan futbolcuya bagırdı hıc yakısmadı akınsporakalanmaclarda basarılar dılerım

  3. akinsporlu diyorki:

    Maç akınspor adına guzel gecti ilkyarida guzel paslasmalar izledik farka gidecegi belliydi helal olsun cocuklara ve zafer hocaya genclerde iyi muhittini aratmaz yeni çocuk kalede yetisir daha iyi olur sonradan giren 14 ve 12 numarada iyiydi inşallah sezonu istedikle ri sekilde bitirirler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL