Spor

GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORLAR

Karadeniz Ereğli 1. Amatör Kümenin flaş takımı Eleşlerspor kendi sahasında ağırladığı Gümelispor’u 4-3 mağlup ederek play of mücadelesi için büyük avantaj elde etti.  Sezon başında ligden düşer gözü ile bakılan..

GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORLAR

eleşlerspor gümelispor

Karadeniz Ereğli 1. Amatör Kümenin flaş takımı Eleşlerspor kendi sahasında ağırladığı Gümelispor’u 4-3 mağlup ederek play of mücadelesi için büyük avantaj elde etti. 

Sezon başında ligden düşer gözü ile bakılan ve ligin flaş takımı haline gelen Eleşlerspor güçlü rakibi Gümelispor’u 2-0 geriden gelerek 4-3 mağlup etmeyi başardı. Her iki takımın amansız mücadelesine sahne olan karşılaşmada ise saha komiseri olmaması dikkatlerden kaçmadı. Gümelispor’da Anıl ve Kamil kırmızı kart ile oyundan ihraç edilirken, Eleşlerspor’da ise kaleci Muhammet ve Hüsamettin ihraç edildi. 

Eleşlerspor’un gollerini Muhittin (2), Hüsamettin (2) atarken, Gümelispor’un golleri ise Efkan, Anıl ve Ahmet’ten geldi.

YORUMLAR (4)

  1. Hüseyin ÖZTÜRK diyorki:

    Bizim İcin Hedef Hep 3 Puan,Karşımızdaki Takım Kim Olursa Olsun

    Saygılarımla

  2. asdas diyorki:

    2-0 geriden gelmedi kaan bey 1-1 oldu maç doğru yaz maçı katleden hakemlerdi korkak yönettiler doğru kararları veremediler o yüzden türk hakemleri bu durumda zaten

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL