Genel Gündem Magazin Tüm Manşetler

GÜLÜÇ BELEDİYESİ FESTİVAL YAPIYOR

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediyesi tarafından 1. Kültür, Turizm ve Sanat Festivali gerçekleştirilecek. Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, bu yıl belediyenin ilk kez Kültür, Turizm ve Sanat Festivali’ni gerçekleştireceğini..

GÜLÜÇ BELEDİYESİ FESTİVAL YAPIYOR

13065_guluchazir

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediyesi tarafından 1. Kültür, Turizm ve Sanat Festivali gerçekleştirilecek.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, bu yıl belediyenin ilk kez Kültür, Turizm ve Sanat Festivali’ni gerçekleştireceğini söyledi.
Festivalin 8 Ağustos Cuma günü saat 17.00’de başlayacağını dile getiren Demirtaş, özgün müziğin önde gelen sanatçılarından Hazal, arabesk müzik sanatçısı Ferdi Gürses ile Türk halk müziği sanatçısı Gözde Anıl Gülüç Belediyesi önündeki meydanda halk konseri vereceklerini ifade etti. Demirtaş yaptığı açıklamada “Gülüç Belediyesi olarak biz sadece yol, su, kanalizasyon ve temizlik gibi hizmetler yapmayacağız. Sosyal kültürel ve sanatsal etkinliklerde düzenleyeceğiz. Gülüç Belediyesi tarihinde ilk kez bir festival düzenleniyor. Halkımız gelen ünlü sanatçılarımızın konserleri eşliğinde burada eğlenip bir günlüğüne de olsa stres atacaklar. Festivalimize Gülüç halkımızın yanı sıra tüm Zonguldak, Alaplı, Akçakoca ve diğer civar ilçelerdeki halkımızı davet ediyorum. Biz ilk kez düzenlediğimiz bu festival ile hem beldemizin tanıtımını yapmak hem de beldemizdeki esnafımızın ekonomik anlamda kazanç sağlamasını hedefliyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL