Genel Gündem Tüm Manşetler

GÖRÜŞMELER SORUNSUZ DEVAM EDİYOR…

Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şubesi ile Çaycuma Gersan Elektrik AŞ. Arasındaki toplu sözleşme görüşmeleri sorunsuz sürüyor. Konuya ilişkin olarak Türk Metal’den yapılan açıklama şöyle: Türk Metal Şube Başkanı Metin..

GÖRÜŞMELER SORUNSUZ DEVAM EDİYOR…

Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şubesi ile Çaycuma Gersan Elektrik AŞ. Arasındaki toplu sözleşme görüşmeleri sorunsuz sürüyor.

Konuya ilişkin olarak Türk Metal’den yapılan açıklama şöyle:

Türk Metal Şube Başkanı Metin Ercan, yaptığı açıklamada, şirketin İstanbul’un Tuzla İlçesindeki Gersan Elektrik AŞ. Ofisinde yapılan görüşmede 3 madde üzerinde daha anlaşmaya vardıklarını, belirtti. Ercan, bugüne kadar gerçekleştirilen oturumlarda anlaşmaya varılan madde sayısının 58’i bulduğunu anlatarak, 7. Oturumun da aynı yerde 9 Mart tarihinde saat 10.30’da yapılacağını kaydetti. Yaklaşık 500 işçiyi kapsayan ve toplamda 76 madde yer alıyor. Toplantıda; Şube Başkanı Ercan ile birlikte Şube Sekreteri Yakup Yılmaz, Şube mali Sekreteri Hakan Eskibina, Toplu Sözleşme Daire Uzmanı Kutay Lokum, Gersan AŞ. İnsan Kaynakları Müdürü Şentürk Yılmaz ve Avukatlar Fatma Erdoğan ile Cem Erdoğan hazır bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL