Genel Spor Tüm Manşetler

FUTBOLDA TALİHSİZ KAZA

Karadeniz Ereğli U-19 Liginde oynanan Akınspor – Zonguldak Ereğli Spor karşılaşmasında talihsiz bir olay yaşandı.  Zonguldak Ereğli Sporlu oyuncu Enes Zengin Akınsporlu Kaleci Candeniz Demirtaş ile kafa kafaya sert bir..

FUTBOLDA TALİHSİZ KAZA

6

Karadeniz Ereğli U-19 Liginde oynanan Akınspor – Zonguldak Ereğli Spor karşılaşmasında talihsiz bir olay yaşandı. 

Zonguldak Ereğli Sporlu oyuncu Enes Zengin Akınsporlu Kaleci Candeniz Demirtaş ile kafa kafaya sert bir şekilde çarpışınca iki oyuncuda kısa süreli travma geçirdi. Derin bir şekilde kaşı açılan kaleci ve çene kısmında derin bir kesik meydana gelen oyuncular 112 acil servis tarafından hastaneye kaldırılarak müşahede altına alındılar. 

İlk müdahale olay yerinde yapılırken hastanede tedavi altına alınan oyuncular gerekli tetkiklerin ardından yaralara yapılan dikiş müdahalesi ile birlikte sağlık durumlarının iyi olduğu gerekçesi ile hastaneden taburcu edildiler. Enes Zengin isimli oyuncuya 8 adet Candeniz Demirtaş’a 9 adet dikiş atıldı. 

Her iki takım yetkilileri oyuncuları biran olsun yalnız bırakmazken sakatlık geçiren oyuncular birbirlerine geçmiş olsun temennisinde bulunarak hastaneden ayrıldılar. 

1

2

3

4

5

YORUMLAR (1)

  1. ELEŞLERSPOR diyorki:

    ENES VE CANDENİZ kardeşlerimiz başta olmak üzere ailelerine ve iki klubunde yetkililerine geçmiş olsun diyorum. Futbolcu kardeşlerimiz inş en kisa zamanda sağliklarina kavusur ve yesil sahalara tekrar dönerler bununla geçmiş olsun …

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL