Spor

FENERBAHÇELİLER KONGRE YAPTI

Karadeniz Ereğli Fenerbahçeliler Derneği olağan genel kurulunu yaptı. Dernek lokalinde gerçekleştirilen olağan kongreye oldukça yüksek bir katılım vardı. Başkan Aşkın Peker’in açılış konuşması ile başlayan kongrede, divan başkanlığına Mesut Avcı,..

FENERBAHÇELİLER KONGRE YAPTI
9452029

Karadeniz Ereğli Fenerbahçeliler Derneği olağan genel kurulunu yaptı. Dernek lokalinde gerçekleştirilen olağan kongreye oldukça yüksek bir katılım vardı.

Başkan Aşkın Peker’in açılış konuşması ile başlayan kongrede, divan başkanlığına Mesut Avcı, Üyeliklere Ömer kara ve Asuman Altay seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra Yönetim kurulu adına başkan Aşkın Peker barkovisyon gösterileri ile süslenen faaliyetleri anlatarak yönetim kurulu ve üyelere teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

Yönetim ve denetim kurulunun tüm delegelerce oy birliği ile aklandı. Yeni yönetim kurulunun oluşturulmasında tek liste ile seçime gidildi ve oy birliği ile yeni yönetim kurulu seçildi.

Kdz.Ereğli Fenerbahçeli Taraftarlar derneğinin yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor. N.Aşkın Peker, Burak Tekçe,Eyüp Azgın,Tarık Latif, Halil Uzun, Erdem Dikmen, Murat Özoğul. Y edek Üyeler:Ezel Ataç, Ercüment Güçlü, Savaş Türk ,Mustafa Akdemir ve Çetin Göktaş.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL