Spor

FENERBAHÇELİLER KERMES DÜZENLEDİ

Kdz. Ereğli Fenerbahçeliler Derneği’nin açtığı kermes üç gün devam edecek. Belediye karşısındaki Abdi İpekçi Sergi salonunda açılan kermes 22 Ocak Çarşamba günü akşamı sona erecek. Kermes ile ilgili olarak bilgi..

FENERBAHÇELİLER KERMES DÜZENLEDİ

fbliler-kermes-acti

Kdz. Ereğli Fenerbahçeliler Derneği’nin açtığı kermes üç gün devam edecek. Belediye karşısındaki Abdi İpekçi Sergi salonunda açılan kermes 22 Ocak Çarşamba günü akşamı sona erecek. Kermes ile ilgili olarak bilgi veren Duygu Azgın, tüm  Fenerbahçelileri ve kent halkını kermese davet ederken, evlerde üretilen çeşitli yiyeceklerden tatmalarını istedi.

Duygu Azgın’ın kermese davet açıklamasını ekteki videodan dinleyebilirsiniz.

FENERBAHÇELİLER BAŞKANI KARŞILAMAYA GİDİYOR

21 Ocak 2014 salı günü Türkiye’ye dönecek olan Fenerbahçe Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım’ı karşılamaya Kdz. Ereğli’deki Fenerbahçeliler de gidecek.  Salı günü saat 13.00’de kermesin yapıldığı Abdi İpekçi Sanat Galeresi’nin önünde biraraya gelecek olan Fenerbahçeliler, Kdz. Ereğli Fenerbahçeliler Derneği’nin ücretsiz otobüsü ile İstanbul’a giderek Sabiha Gökçen Havaalanında Aziz Yıldırım’ı karşılayacaklar.

Dernek yöneticileri İstanbul’a gitmek isteyenlerin saat 13.00’de kermesin düzenlendiği alanda olmaları gerektiğini ve burada birlikte yenecek yemekten sonra İstanbul’a hareket edileceğini bildirdiler. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL