Genel Gündem Tüm Manşetler

FATİH ÇAKIR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AK Parti Genel merkezi tarafından tekrar başkanlığa uygun görülen mevcut başkan Fatih Çakır, 23 Kasım 2014 tarihinde yapılacak olan AK Parti İlçe Başkanlığı kongresinde tekrar aday olacağını açıkladı.. ‘Çıraklık’ döneminden..

FATİH ÇAKIR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

8980_tes1

AK Parti Genel merkezi tarafından tekrar başkanlığa uygun görülen mevcut başkan Fatih Çakır, 23 Kasım 2014 tarihinde yapılacak olan AK Parti İlçe Başkanlığı kongresinde tekrar aday olacağını açıkladı..

‘Çıraklık’ döneminden ‘Ustalık’ dönemine geçeceğini belirten Çakır adaylığı ile ilgili şunları söyledi:

 

“Malumunuz üzere Genel Merkezimiz, il başkanlığımızın aracılığıyla, geçtiğimiz Cuma günü Ereğli ilçe başkanlığına yeniden aday gösterilmemiz konusunda tavsiye kararını kamuoyuna açıklamış bulunuyor. Biz de bugün itibarıyla yeni dönem için, Pazar günü Anadolu Otel’de saat 12.00’de gerçekleştireceğimiz kongrede adaylığımızı açıklıyoruz. Ereğli’mize, Zonguldak’ımıza hayırlı olmasını diliyoruz.
 
“YANLIŞ ALIGILAR OLUŞTURULMAYA ÇALIŞILDI” 
 
Bu kararın alınmasında genel merkezimizde bizlerden desteğini esirgemeyen, her ne kadar kamuoyunda yanlış yönlendirmelerle yanlış algılar oluşturulmaya çalışılsa da çok kıymetli milletvekilimizi Prof. Dr. Ercan Candan, İl Başkanımız Hamdi Uçar, diğer milletvekillerimiz Özcan Ulupınar, Eski Meclis Başkanımız Köksal Toptan, koordinatör milletvekilimiz Ali Ercoşkun, bölge koordinatör milletvekilimiz Alev Dedegil, teşkilat başkanımız, genel başkan yardımcımız Sayın Süleyman Soylu’nun referansıyla bu göreve talip olduk. Bizlere bu görevi tevdi ettiklerinden dolayı hepsine şahsım adına teşekkürü bir borç biliyor, saygılar sunuyorum.
 
“VEKİL- BELEDİYE BAŞKANI VE TEŞKİLAT OMUZ OMUZA”
 
“…Sayın başbakanımızın dediği gibi Yeni Türkiye. Biz de Ereğli’de diyoruz ki Yeni Ereğli. Birlik ve beraberliğin en üst düzeyde sağlanacağı, bir tarafta milletvekilimiz Ercan Candan bey, diğer tarafta Belediye Başkanımız Hüseyin Uysal’la birlikte el ele omuz omuza, Ereğli halkının bizden beklediği, seçim döneminde vaat ettiğimiz hizmetleri hep birlikte gerçekleştireceğiz. Bundan kimsenin en ufak şüphesi olmasın. Biz teşkilatımızdan, delegelerimizden aldığımız güçle Ereğli’mize büyük hizmetler yapacağız.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL