Genel Gündem Tüm Manşetler

FACİADAN DÖNÜLDÜ

Kdz.Ereğli Müftü Mahallesi Meydanbaşı Sokak üzerinde Aycity Alışveriş Merkezi ile Ereğli Belediyesi’ne ait katlı otopark alanı arasında seyyar satıcılık yapan 65 yaşındaki Hami Güleç tezgahında bulunan çakmak gazı dolum tüplerinin..

FACİADAN DÖNÜLDÜ
faciadan-donuldu-o-anlar-guvenlik-kameralarina-yansidi

Kdz.Ereğli Müftü Mahallesi Meydanbaşı Sokak üzerinde Aycity Alışveriş Merkezi ile Ereğli Belediyesi’ne ait katlı otopark alanı arasında seyyar satıcılık yapan 65 yaşındaki Hami Güleç tezgahında bulunan çakmak gazı dolum tüplerinin patlaması sonucu yaralandı. O anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

 

Akşam saatlerinde seyyar tezgahında nedeni bilinmeyen bir şekilde 65 yaşındaki Hami Güleç’in tezgahındaki çakmak gazı tüpleri peş peşe büyük bir gürültü ile patladı. Alevlerin sardığı tezgahta bulunan Hami Güleç çevredeki vatandaşlar tarafından çıkartılarak özel bir hastaneye götürüldü.

 

Tüplerin patlaması nedeniyle oluşan alevler yan bölümdeki Engin Durak’a ait ayakkabı tezgahlarına sıçradı. Ereğli Belediyesi İtfaiye ekiplerinin müdahalesinin ardından yangın kontrol altına alınırken maddi hasar meydana geldi.

 

Gözyaşlarına hakim olamayan ve ağlayan Engin Durak, “Bir anda ateş aldı patlamalar oldu. Yaklaşık 15 bin TL masrafım var ayakkabıların tamamı gitti, hepsi telef oldu. Satılacak mal değil. Çakmağa basılan gazların tüpü patladı. Ateş aldı, patlama yaşandı, oradaki amcayı da zorla kurtardık” dedi.

 

İlçedeki özel bir hastaneye kaldırılan yaralının hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

 

Olay ise güvenlik kameralarına yansıdı. Tezgahta patlamaların peş peşe yaşandığı, vatandaşların ise korku dolu kaçışmaları gözüküyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL