Spor

ALAPLI DÜĞMEYE BASTI

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Alaplı Belediyespor’da hareketli günler başladı. Sezon başında kongre tarihini oldukça geç alan Alaplı Belediyespor Yönetim Kurulu’nun bu handikapı karşısında zorlanan yeni yönetim geçte olsa..

ALAPLI DÜĞMEYE BASTI

toraman-gunensporda

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig takımlarından Alaplı Belediyespor’da hareketli günler başladı. Sezon başında kongre tarihini oldukça geç alan Alaplı Belediyespor Yönetim Kurulu’nun bu handikapı karşısında zorlanan yeni yönetim geçte olsa düğmeye bastı.

Takımdaki tercihini genelde şehir dışından ve alt yapıya yönelik kullanan Alaplı Belediyespor kendi bünyesinde yetiştirdiği ve çeşitli Bölgesel Amatör Lig takımlarında forma giyen ve Amatör Milli olma unvanını yakalayan Emrah Toraman’ı da bu sezon ki kadrosuna dahil etti.  2014-2015 futbol sezonunda Alaplı Belediyespor forması giyecek olan Emrah Toroman’nın takıma büyük katkı sağlayacağı düşünülüyor.

Diğer yandan Alaplı Belediyespor ilk hafta oynayacağı Çaycumaspor karşılaşmasını bayram sonrasına ertelettiği öğrenildi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL