Gündem Tüm Manşetler

EVE YILDIRIM DÜŞTÜ

Kdz.Ereğli’de bir apartmanın çatısına yıldırım düşmesi sonucu çıkan yangın güçlükle kontrol altına alındı. İtfaiye ekipleri çatıda yaklaşık 2 saat soğutma çalışması yaptı.   Kdz.Ereğli’de etkili olan fırtına ve yağış sonrası..

EVE YILDIRIM DÜŞTÜ

Kdz.Ereğli’de bir apartmanın çatısına yıldırım düşmesi sonucu çıkan yangın güçlükle kontrol altına alındı. İtfaiye ekipleri çatıda yaklaşık 2 saat soğutma çalışması yaptı.

 

5242763Kdz.Ereğli’de etkili olan fırtına ve yağış sonrası Doruk Mahallesi Doruk tepesi mevkisinde İlyas Karaduman’a ait 4 katlı apartmanın çatısına yıldırım düştü. Apartman sakinleri çatıda yangın çıkınca durumu Ereğli Belediyesi İtfaiyesine haber verdi.

İtfaiye ekipleri kar nedeniyle yangın olan bölgeye ulaşmakta zorlandı. Ereğli Belediyesi’ne ait iş makinası ile yolların açılmasının ardından itfaiye çatıda başlayan yangına müdahale etti. Apartman sakinleri büyük bir gürültü duyduklarını daha sonra çatıdan dumanlar yükselmeye başladığını söylediler. Yıldırımın etkisi ile binadaki bazı evlerin elektrikli eşyalarında arızalar meydana geldiği öğrenilirken mahalle sakinleri yangını korku dolu gözlerle izledi.

Ereğli Belediyesi’ne ait 4 araç ile yangın yaklaşık 2 saat süren çalışmanın ardından kontrol altına alınabildi.

Ereğli Belediyesi Fen İşleri Müdürü Oğuz Cömert, İtfaiye Müdürü Muhammet Ateş de olay yerine gelerek incelemelerde bulundu ve ekipleri yönlendirdi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL