Genel Gündem Tüm Manşetler

ETKİNLİK IN, SES DÜZENİ OUT..!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetimince bazı oda üyelerine kahvaltı ikramında bulunuldu. Kooperatif Başkanı Hikmet Tezel, Ereğli Öğretmenevi Yemek Salonu’ndaki etkinlikte yaptığı konuşmada, bu tür..

ETKİNLİK IN, SES DÜZENİ OUT..!

etkinlik-guzeldi-ama-f9n4a

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetimince bazı oda üyelerine kahvaltı ikramında bulunuldu.
Kooperatif Başkanı Hikmet Tezel, Ereğli Öğretmenevi Yemek Salonu’ndaki etkinlikte yaptığı konuşmada, bu tür toplantıların birlik ve beraberlikleri artıracağına inandığını söyledi.
Esnafların zaman zaman iş yeri satın alma, düzenleme, araç alma gibi durumlarda maddi ihtiyaçları bulunduğunu bildiklerini belirterek, şöyle dedi:

PARAYA İHTİYACINIZ OLURSA…
“Maddi ihtiyacınız doğrultusunda kredi ihtiyacınız olduğunda tercih edeceğiniz yerin Esnafların kuruluşu olan kooperatifimiz olması gerekiyor. Çünkü kooperatifimizdeki kredi faizleri de yüzde 4-5 arasındadır. Bu da esnaflarımıza büyük avantaj sağlamaktadır. Aynı zamanda Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifimizi tercih ettiğinizde, kurumumuzu güçlendirmiş oluyorsunuz. Ereğli Esnaf ve Kefalet Kooperatifi, maddi varlıkları Halk Bankası ile ilişkileri ve sermayesi bakımından bölgenin en iyi kurumu durumundadır. Bunu, gururla söyleyebiliriz.
Bu toplantıyı düzenlememizde katkılarından dolayı Ereğli Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Murat Cebesoy’a, Ereğli Elektrikçiler Derneği Başkanı Mehmet Özçiçek’e ve üyemiz Aydın Karadağ’a ve katılımlarınızdan dolayı siz üyelerimize teşekkür ediyoruz.”
Toplantıya, davetli olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, kooperatif yönetim kurulu üyeleri ve iki odanın üyeleri katıldı.

SES DÜZENİ KRİZİ
Öğretmenevi Salonu’ndaki kahvaltı sırasında yapılacak konuşma öncesi ses düzeni sıkıntısı yaşandı.

Konuşmak üzere sahneye gelen Tezel kendisine mikrofon verilmesi istediği sırada, “arıza var” söylemiyle karşılaştı. Öğretmenevi’nde çalışan ve garson olduğu sanılan bir personel ses düzeni çalıştıramayınca “mikrofon arızalı” dedi.
Daha sonra binanın bir başka yerinden getirdiği mikrofonu sisteme bağlayan personel yine ses alamadı. Bu sırada bir başka personel de yardıma geldi. Yaklaşık 15 dakika süren uğraş sonucu ses düzeni kullanılır hale getirilebildi. Ancak ses ayarı yapılamadığından Başkan Tezel’in konuşması üyeler tarafından anlaşılamadı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL