Genel Gündem Tüm Manşetler

SEÇİM SONUCU BİR LÜTUFTUR..!

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, “Bu seçim sonucu bir lütuftur” dedi. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kozlu İlçe Başkanlığı, “Danışma Kurulu ve İstişare Toplantısı” düzenledi. Elizya Düğün Salonu’nda..

SEÇİM SONUCU BİR LÜTUFTUR..!

54351_ulupinar1

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, “Bu seçim sonucu bir lütuftur” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kozlu İlçe Başkanlığı, “Danışma Kurulu ve İstişare Toplantısı” düzenledi.

Elizya Düğün Salonu’nda düzenlenen toplantıya; AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Özdemir, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları, Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri ile partililer katıldı.   

Divan heyetinin oluşturulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Özdemir, “1 Kasım’da çok iyi seçim geçirdik. Türkiye ortalamasının üstünde oy aldık. Bundan dolayı ekibime ve tüm AK Parti ailesine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki seçimler için çıtamızı daha da yükselttik. Bizim ilçe belediyemizin AK Partili belediye olmasından dolayı çok şanslıyız, Kozlu halkı şanslıdır. İki senelik ilçeyiz ve ilçemize yakışır şekilde Belediye Başkanımız Ertan Şahin ile hızlı bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizdeki temel sorunlarımızı tek tek gidermeye çalışıyoruz. Sağlık açısından dispanserimiz yetersiz, uzman doktorlarımız gelmek istemiyor, gelen de iki-üç ay gibi sürede gidiyor. Derenin ıslah edilmesi, kapalı spor salonu talebimiz, sanayi köprüsünün yapılması gibi sorunlarımızı da vekillerimizin de desteği ile aşacağımıza inanıyor halkımıza daha iyi hizmet, daha iyi sosyal yaşam için çabalıyoruz dedi.

Toplantıda bir konuşma yapan AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun da, 1 Kasım genel seçimlerinde zorlu ve yoğun bir çalışma sonucunda başarılı bir sonuç aldıklarını söyledi. 7 Haziran genel seçimlerinde oy oranının neden düştüğü konusunda çok kapsamlı bir çalışma yaptıklarını ve sıkı bir çalışma ile bu eksiklikleri giderdiklerini belirten Başkan Tosun, “Zorlu, yoğun ve kapsamlı bir çalışma sonrasında teşkilat olarak Türkiye genelinde ve ilimizde önemli bir başarı elde ettik. İl ve ilçelerimizin de tamamında birinci olurken sadece bir ilçemizde çok az bir farkla ikinci parti olduk. Bu başarılı tablonun elde edilmesinde emeği geçen herkese, tüm teşkilatımıza, belediye başkanlarımıza teşekkür ederim. Bundan sonra rehavete kapılmayacağız, vatandaşla iç içe olacağız. 1 Kasım’dan sonra halkın bize yüklemiş olduğu sorumluluğa sahip çıkacağız” diye konuştu.

Zonguldak seçim sonuçlarını değerlendiren AK Parti Milletvekili Özcan Ulupınar ise, “5 milletvekilinden 3’ünü kazanmanın haklı onurunu yaşıyoruz. Gönül beşte beş olmasını isterdi, dördüncü vekili çok az farkla kaybettik. Zonguldak’ta 191 bin oy alarak, başarılı bir seçim geçirdiğimizi iyi bir seçim sonucu aldık. Kozlu halkına da teşekkür ediyoruz. Parti teşkilatımıza, emeği geçenlere, üyelerine teşekkür ediyorum. Bu seçim zaferinde bizlerin gayretleri var ama her şeyden önce teşkilatlarımızın çok özverili çalışması ve Genel Merkezimizin de ülkemiz adına yapmış olduğu vaatler çok etkili olmuştur. Bu sonuçlar gösterdi ki, bu millete teşekkür etmek, hizmet etmek boynumuzun borcudur. İki sene içinde şehrimizde tüneller ve duble yol çalışmaları tamamlanmış olacak. Ülke olarak iki seçim arasında altı aylık kanun çıkarma ve yatırım kaybımız oldu. Bu boşluğu daha çok çalışarak kapatacağız. Telefonum 24 saat açıktır, beni isteğiniz an arayabilirsiniz, belki bazı saatlerde yoğunluktan dolayı meşgul olursa da mutlaka geri dönerim. İlerleyen günlerde Başbakanımızı ve Enerji Bakanımızı şehrimize getirmenin sözünü aldık. Başbakanımız madenlere inmek istiyor. Madenci kardeşlerimizi yerinde ziyaret etmek istiyor. Bunu ilerleyen günler inşallah gerçekleştireceğiz” dedi.

Bazı vatandaşların sorunlarını dinleyen, notlar alan ve sıcak davranışlarıyla dikkat çeken Ulupınar, “Sizleri Ankara da misafir etmekten onur duyarım” şeklinde konuştu. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL