logo

ESNAFTAN ŞAHİN’E YAKIN İLGİ…

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin soğuk havaya rağmen sahadan çekilmiyor ve seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Erol Şahin bugün de Belediye Meclis Üyesi Adayları ve partilileri ile birlikte Ereğli çarşı merkezindeki esnaf ziyaretlerini sürdürdü.

Tüm işyerlerine tek tek giren Erol Şahin, esnafın iş potansiyelini artırmaya yönelik projelerini anlatıyor. Çarşı merkezindeki ekonomik hareketliliği artırma noktasında belediye binasının Fakülte yapılmasının önemli bir rol üstleneceğini belirten Erol Şahin, şu anda belediyenin hizmet verdiği binanın fakülte yapılması ile birlikte pazar yerindeki binanın da yurt yapımı için Kredi Yurtlar Kurumu’na tahsis edileceğini ve binlerce öğrencinin çarşı merkezine ciddi bir hareketlilik getireceğini söyledi.

Çarşı merkezindeki esnafın gece geç saatlere kadar faaliyet gösterebilmesi için tüm sokakların modern bir şekilde ışıklandırılacağını ve çarşının üstünün kapatılacağını da sözlerine ekleyen AK Parti Belediye Başkanı Erol Şahin, esnafın iş gücünü artırma noktasında neler yapılabileceği konusunda esnafında görüşlerini aldı.

Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin esnaftan gördüğü yakın ilgi karşısında mutluluğunu dile getirerek, “Vatandaşımızın ve esnafımızın şahsıma gösterdiği bu ilgi ve alaka bana daha fazla sorumluluk yüklüyor. Ben ekonomiyi bilen, hesabı kitabı iyi bilen, bütçenin nasıl, nerede ve ne şekilde kullanılması gerektiğini çok iyi bilen bir kardeşinizim. Kdz. Ereğli Belediyesinin bütçesi doğru kullanıldığı takdirde ve hükümetin de desteğini ilave ettiğimiz anda kentimizde üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir sorun olamaz. Kaldı ki Cumhurbaşkanımızın Ereğli’ye olan yakın ilgi ve alakası bu anlamda büyük bir fırsattır. Kdz. Ereğli olarak bu fırsatı iyi kullanmalıyız” şeklinde konuştu.

Erol Şahin, toplumun, beklentisi olan festival konusunda da esnafa söz vererek, “Asla sizlere baskı yapıp festival parası toplamayacağız. Festival Ereğli’den para götüren bir etkinlik değil, tam tersine Ereğli’ye para getiren bir etkinlik olacak” dedi.

Ereğli’de artık korku, baskı, kin, nefret ve kaosun son bulacağını da vurgulayan Şahin, “Biz hesaplaşmaya, hesap sormaya gelmiyoruz. Kavga etmeye gelmiyoruz. Bu kent yıllardır hep kavga ve kaostan kaybetti. Biz yaptıklarımız ve yapacaklarımızla hesap vermeye geliyoruz. Esnafımız rahat ve huzurlu olsun” şeklinde konuştu.

Bu arada, Erol Şahin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğlili Baş Danışmanı Saadet Oruç’un girişimleri sonucu ilçeye kurulan Ağır Ceza Mahkemesi konusunda da esnaflar Erol Şahin’e teşekkür ettiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.