Genel Gündem Tüm Manşetler

EREĞLİ’Yİ KAZANMAMIZ BÜYÜK BİR BAŞARI

BAŞBAKAN YARDIMCISI EMRULLAH İŞLER KARADENİZ EREĞLİ’DE İŞLER: “EREĞLİ’Yİ KAZANMAMIZ BÜYÜK BİR BAŞARI” İŞLER: 10 AĞUSTOS’TA ÇATI ÇÖKECEK”   Bazı oda ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaretlerde bulunmak için Alaplı ve Ereğli’ye..

EREĞLİ’Yİ KAZANMAMIZ BÜYÜK BİR BAŞARI

DSC_0087

BAŞBAKAN YARDIMCISI EMRULLAH İŞLER KARADENİZ EREĞLİ’DE

İŞLER: “EREĞLİ’Yİ KAZANMAMIZ BÜYÜK BİR BAŞARI”

İŞLER: 10 AĞUSTOS’TA ÇATI ÇÖKECEK”

 

Bazı oda ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaretlerde bulunmak için Alaplı ve Ereğli’ye gelen Başbakan Yardımcısı Prof.Dr. Emrullah İşler, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı da makamında ziyaret ederek, başarılı bir 5 yıl geçirmesini diledi.

Ziyarette Vali Ali Kaban, Kaymakam İbrahim Çay, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Prof.Dr. Ercan Candan, Özcan Ulupınar, İl Başkanı Hamdi Uçar, İlçe Başkanı Fatih Çakır ve Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri de hazır bulundu.  Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başbakan Yardımcısı İşler ise 30 Mart seçimlerinden başarıyla çıkan Başkan Uysal’ı tebrik ederken şu ifadeleri kullandı:

Öncelikle hayırlı olsun. Başarılı bir 5 yıl geçireceğinizi ümit ediyorum. Biz Ak Parti olarak burayı ilk kez aldık. Karadeniz Ereğli, aşağı yukarı 40 yıldır CHP’nin yönettiği bir ilçemiz ama çok büyük bir ilçe. Bir çok ilden büyük bir ilçe. Dolayısıyla bu başarı, anlamlı bir başarı. Başkanımızı il başkanımızı ilçe başkanımızı, özellikle buralı olması dolayısı ile Ercan Candan’ı kutluyorum. Bu başarıların devamını diliyorum.

Şimdi icraat zamanı. Biliyorsunuz ki AK Parti icraat partisi.  3 Kasım 2002’den bu yana yeni bir Türkiye inşa ediyoruz. 10 Ağustos Akşamı nasip olursa Başbakanımızı Cumhurbaşkanı olarak görmüş olacağız. Bu seçimleri inşallah huzur ve barış içinde gerçekleştiririz. Biz 30 Mart seçimlerden, her türlü oyunlara, her türlü meydan okumalarına rağmen başarılı çıktık.

Halk bizi seçti ve oyunu yeni Türkiye’den yana kullandı. Yeni Türkiye’nin adayı Sayın Başbakanımız. Eski Türkiye’nin adayına ise çatı adayı diyorlar. Çatı başlarına çökmeye başladı. Bu sözde çatıda, adı sanı duyulmamış partilerde en sağdan en soluna kadar herkes bulunabiliyor. Bakın bu millet de bu çatı adayına, bu adaya destek vermeyecek. Ülke olarak çok çalkantılı bir dönemden geçiyoruz.

Türkiye bir istikrar abidesi olarak yoluna devam ediyor. Herkesin gözü bizim üzerimizde. Devlet olarak millet olarak herkese yardım ve dostlum elini uzatıyoruz. İnşallah 2023’e kadar bu hedeflere hep birlikte gideceğiz. Sorumluluğumuz çok büyük. Çözüm süreci devam ediyor. Analar ağlamasın dedim babaların gözyaşını dindirdik. Türkiye için durmak yok yola devam diyoruz. Yapacağımız daha çok hizmet var, yapılacak çok iş var. Bu vesile hepinizin kadir gecesini tebrik ediyorum.

Bu arada Başkan Uysal, Başbakan Yardımcısı İşlere ziyaretin anısına Elpek bezi ve çeşitli hediyeler takdim etti.

DSC_0081

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL