Genel Gündem Tüm Manşetler

EREĞLİ’YE GELİYOR

Başbakan Yardımcısı Prof Dr. Emrullah İşler’in  Zonguldak ve ilçelerinde bazı programlara katılacağı bildirildi.   Konuya ilişkin Ak Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanlığından yapılan yazılı açıklama şu şekilde: AK Parti Kdz. Ereğli..

EREĞLİ’YE GELİYOR
basbakan-yardimcisi-geliyor_1

Başbakan Yardımcısı Prof Dr. Emrullah İşler’in  Zonguldak ve ilçelerinde bazı programlara katılacağı bildirildi.

 

Konuya ilişkin Ak Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanlığından yapılan yazılı açıklama şu şekilde: AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır, Başbakan Yardımcısı İşler’in,  22 Temmuz Salı ile 23 Temmuz Çarşamba günü gerçekleştireceği Alaplı, Kdz.Ereğli, Kozlu ve Zonguldak programının netleştiğini belirterek, İşler’in Ereğli programının yoğun geçeceğini söyledi.

 

ZONGULDAK SINIRINDA KARŞILANACAK

Çakır, çeşitli temaslarda bulunmak amacıyla Zonguldak ve ilçelerine iki günlük program planlayan İşler’in Salı günü saat: 13.00’da Zonguldak’ın Alaplı ilçe sınırında partililer ve protokol üyeleri tarafından karşılanacağını belirterek şu görüşlere yer verdi: 

“Karşılama töreninin ardından saat. 13.30’da Alaplı İlçesinde başlayacak olan ziyaretinin ilk durağı Alaplı Kaymakamlığı olacak.  Sayın Başbakan Yardımcımız İşler,  Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç ile görüştükten sonra saat: 14.00’da Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelerek, Alaplı ziyaretini tamamlayacak.

 

KDZ. EREĞLİ PROGRAMI YOĞUN

Alaplı temasları sonrası  Kdz.Ereğli’ye gelecek olan Başbakan Yardımcımız, ilk olarak saat:15.00’de Kdz. Ereğli Belediyesine ziyaret gerçekleştirecek. Belediye Başkanımız Hüseyin Uysal ve Meclis Üyelerimizi ziyaretinin ardından saat 15.45’de de,  Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş ve yönetim kurulu üyeleri ile yarım saatlik bir görüşme yapacak.  Başbakan Yardımcımız İşler, 16.15’de Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar Tetiker ve yönetim kurulu üyelerini,  saat: 17.00’de ise MÜSİAD Kdz.Ereğli Şubesine bir ziyaret gerçekleştirecek. Müsiad Şube Başkanı  İbrahim Sezer,yönetim kurulu ve  üyeleri ile bir araya gelecek.

 

AK PARTİ EREĞLİ İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET EDECEK

Başbakan Yardımcımız Sayın Emrullah İşler, saat  17.30’da da Kdz. Ereğli ziyaretinin son durağı olarak AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığımıza teşrif edecekler.  Teşkilatımızda Yönetim Kurulu üyelerimizi ve partililerimizi onurlandıracak olan Başbakan Yardımcımız İşler’e, Kdz. Ereğli’de devam eden yerel ve merkezi hükümetin yaptığı çalışmalar hakkında brifing vereceğiz ve ilçemizin sorun ve isteklerini aktaracağız.  Bu temasların ardından Başbakan Yardımcımız İşler Kozlu’ya hareket etmek üzere ilçemizden ayrılacak.”

 

Öte yandan Başbakan Yardımcısı İşler’in Zonguldak programı da yoğun geçecek.   Kozlu Kaymakamlığı ile Belediyesini de ziyaret edecek olan  İşler, orucunu Kozlu İlçesinde açtıktan sonra Teravi namazı için Merkez Ulu Camii’ye geçecek.

 

Sahuru Salı gecesi konaklayacağı Dedeman Otel’de teşkilatla birlikte yapacak olan Başbakan Yardımcısı İşler, 23 Temmuz  Çarşamba günü 10.30’da Zonguldak Valisi Ali  Kaban’ı makamında ziyaret etmesinin ardından iki günlük Zonguldak programını tamamlayarak saat: 11.00’de Ankara’ya hareket edecek.

  • VİDEOL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL