logo

Ereğli’de sınav sorunsuz geçti…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde LGS sınavına giren binlerce öğrenci gelecekleri için ter döktü. Veliler ise okul bahçesinde heyecan içerisinde çocuklarını bekledi.

Ereğli’ de LGS sınavına giren 2 bin 480 öğrenci sınavda ter döktü. Sınav öncesi okulları gezen Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy, öğrencilere başarılar diledi. Okul çıkışında gazetecilere açıklamada bulunan Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu “Şu ana kadar Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ile yaptığımız değerlendirmede bize intikal eden bir sıkıntı yok. Bütün tedbirler alınmıştır. İnşallah bu saatten sonra kazasız belasız sınavı tamamlayacağız. Bu süreçte hem ailelerimiz için hem de sevgili çocuklarımız için sınavda başarılar diliyorum. Umarım her şey gönüllerince olur. Çocuklarımız başarılı olur. Bu ayın sonunda sınav sonuçları açıklandığında herkes gönlünce istediği puanları almış olur” dedi.

Çocuklarını okul bahçesi ve çevresinde bekleyen veliler ise sınavın başarılı geçmesini dilediklerini ifade ettiler.

Merkezi sınav kapsamında 30 okulda düzenlenen sınavda bir öğrenci engeli nedeniyle evinde sınava girdiği öğrenildiği ifade edildi.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?