Genel Gündem Tüm Manşetler

EREĞLİ’DE FIRTINA ETKİLİ OLDU

Şiddetli yağış ve fırtına Kdz.Ereğli’de etkili oldu. Ağaçlar devrildi, bazı araçlar hasar gördü, ev ve işyerlerini ise su bastı.    Kdz.Ereğli’de aniden başlayan sağanak yağış ve fırtına yaşamı olumsuz yönde..

EREĞLİ’DE FIRTINA ETKİLİ OLDU
siddetli-yagis-ve-firtina-etkili-oldu

Şiddetli yağış ve fırtına Kdz.Ereğli’de etkili oldu. Ağaçlar devrildi, bazı araçlar hasar gördü, ev ve işyerlerini ise su bastı. 

 

Kdz.Ereğli’de aniden başlayan sağanak yağış ve fırtına yaşamı olumsuz yönde etkiledi.

İlçe merkezinde sağanak yağış nedeniyle cadde ve sokaklardaki mazgalların tıkanması sonucunda da  oluşan su birikintileri sürücü ve vatandaşlara zor anlar yaşattı. Şehir merkezinde ulaşımın bir süre tek şeritten kontrollü olarak sağlanabildi. Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odasının hemen alt bölümünde yıldırım düşmesi sonucu devrilen ağaç Ereğli Belediyesi İtfaiye ekiplerinin tarafından 15 dakikalık çalışmanın ardından kaldırıldı ve ulaşım yeniden sağlandı. İlçe merkezinde bazı işyerlerini su bastı, işyeri sahipleri ve çalışanları uzun süre su birikintileri ile mücadele etti. Cumartesi pazarında bir araç su altında kaldı, Dombayderesi mevkisi ve ilçe merkezinde 2 araç ağaçların devrilmesi sonucu hasar gördü, bazı ev ve işyerlerini su bastı.  Ereğli Belediyesi İtfaiye ekipleri 22 personel ve 7 araç ile yaşanan olumsuzlukları giderebilmek için alarma geçti. Belediye ekipleri yağışın ardından cadde ve sokaklarda temizlik çalışması gerçekleştirdi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL