Genel Gündem Tüm Manşetler

EREĞLİ’DE 5 KOZLU’DA 2 KİŞİ GÖZALTINDA…

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Ereğli ve Kozlu ilçelerinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda Ereğli’de 5 Kozlu ilçesinde 2 olmak üzere toplamda 7 kişi yakalanarak gözaltına alındı…

EREĞLİ’DE 5 KOZLU’DA 2 KİŞİ GÖZALTINDA…

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Ereğli ve Kozlu ilçelerinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda Ereğli’de 5 Kozlu ilçesinde 2 olmak üzere toplamda 7 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “Kdz Ereğli İlçemizde ; Uyuşturucu Madde Kullanan A.A.,Y.K.,T.A.,C.Ö ve T.Ö. isimli şahıslar Narkotimlerce yapılan takip sonucu yakalanmıştır. Operasyonda;  5 gram uyuşturucu ve uyarıcı madde 1 adet Silah 7 adet tabanca mermisi ele geçirilmiştir. Kozlu İlçemizde, H.A ve B.A isimli şahıslar Narkotimlerce yapılan takip sonucu yakalanmıştır. “Hükümlü ve Tutuklunun Cebir ve Tehdit Kullanarak Kaçması” suçundan aranan firari B.A. isimli şahıs işlemlerinin ardından gözaltına alınmıştır. Operasyonda 5 gram uyuşturucu ve uyarıcı madde ele geçirilmiştir” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL