Genel Gündem Tüm Manşetler

EREĞLİ CANDAN MÜJDELERE ALIŞTI

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Ereğli Vergi Dairesi yeni hizmet binası yapım ihalesinin gerçekleştirildiğini açıkladı.   Candan, Vergi Dairesi Müdürlüğü Hizmet Binası yapım ihalesine 13 firmanın katıldığını 2 firmanın..

EREĞLİ CANDAN MÜJDELERE ALIŞTI
CANDAN MÜJDE EREĞLİ

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Ereğli Vergi Dairesi yeni hizmet binası yapım ihalesinin gerçekleştirildiğini açıkladı.

 

Candan, Vergi Dairesi Müdürlüğü Hizmet Binası yapım ihalesine 13 firmanın katıldığını 2 firmanın aşırı düşük teklif vermesinden ötürü değerlendirmeye alınmadığını belirterek, “11 Firma içinde yapılan inceleme sonucunda San-İş Firmasının teklifi uygun görülmüştür” dedi.

 

DAHA SAĞLIKLI VE MODERN BİR BİNADA HİZMET VERECEK

İhale sonucunun 11 firmaya gönderildiğini ve 10 günlük yasal sürecin sona ermesinin beklendiğini belirten Milletvekili Candan, “İhaleye herhangi bir itiraz olmaz ise kesinleşen sonuçlar ilgili bakanlığa gönderilecek ve en kısa sürede firma ile sözleşme imzalanacaktır. Biz de gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Yapılması hedeflenen Vergi Dairesi Hizmet Binası hem fiziki yapısı hem de konumu gereği vatandaşlarımıza daha sağlıklı ve modern bir görünümde hizmet vermesi hedeflenmektedir. Bölgemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL