Genel Siyaset Tüm Manşetler

ERDOĞAN GÖNDERME YAPTI

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın seçim bürolarına astığı, “Herkes iyi bir insan olabilir, ancak iyi bir lider olamaz” sözüne DSP Belediye Başkan adayı Erdoğan’dan göndermede bulundu.   Karadeniz Ereğli’de özellikle..

ERDOĞAN GÖNDERME YAPTI

lider-havasinda-olani-degil-once-insan-olani-secin

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın seçim bürolarına astığı, “Herkes iyi bir insan olabilir, ancak iyi bir lider olamaz” sözüne DSP Belediye Başkan adayı Erdoğan’dan göndermede bulundu.

 

Karadeniz Ereğli’de özellikle de esnafın mutsuz olduğunu belirten DSP Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Recep Erdoğan, “İnsanlar kendilerini baskı altında hissediyor yatırımlarını ilçede yapmak istemiyor. Bunu duymak insana üzüntü veriyor. Ereğli’de güven ortamı mutlaka sağlanmalı” dedi.

 

DSP Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Recep Erdoğan, DSP Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Timur, ilçe yöneticileri ve kadın kolları ile esnaf, sivil toplum kuruluşu ve vatandaşları tek tek dolaşmaya devam ediyor. Erdoğan ve partililer Cumhuriyet Kadınları Derneği’ni ziyaret ederek seçim çalışmalarına ilişkin bilgi verdiler, destek istediler.

 

“HER ORTAMDA GÖRÜYORUZ”

Erdoğan ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamasında ise, “Biz herkesten herkes bizden olacak sloganı ile çalışmalarımız devam ediyor. Halkın bize karşı göstermiş olduğu ilgi gerçekten çok mutluyuz. Siyaset bence keyifli bir olay. Ekip olarak keyif alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halkın sevgisini ve dostluğunu kazanmış olduğumuzu bulunduğumuz her ortamda görüyoruz. Bu sevgi ve dostluk yetecek bize. Zaten barışa da ihtiyacımız olmayacak diyoruz. Çünkü; doğruluk ve dürüstlük karakterimiz. Samimiyetimiz ve halka olan sevgimiz sermayemiz partimiz ve politikalarımız çağdaş Türkiye’nin güvencesidir. Günümüzde, dünyada ‘Değişmeyen tek şey değişim’ Değişim için, Ereğli’de yok olan birlik ve beraberliğin sağlanması gerekiyor. Birlik beraberliğin de; Ereğli’de ancak bizimle sağlanacağına inanıyoruz”

 

“YATIRIM YAPMAK İSTEMİYOR”

Esnaf ziyaretleri ile ilgili de açıklamada bulunan Erdoğan, esnafın yaşadığı ekonomik sıkıntılara dikkat çekti. Ereğli’de yaşayan insanların özellikle de esnafın mutsuz olduğuna vurgu yapan Erdoğan şu ifadelere yer verdi: “Ereğli’de yaşayan insanlar, özellikle esnaf mutsuz. Baskı altında hissediyor kendini. Yatırımını Ereğli ye yapmak istemiyor. Ereğli’den ayrılmak istiyor. Gerçekten, bunu duymak insana üzüntü veriyor. Ereğli de güven ortamını sağlamak gerekiyor. Bunu sağlamanın yolu esasında insanlarımızın kendi elinde. Bu güvensizlik ortamından çıkmanın yolu; 30 Mart’ta sandığa gidip güven duygusu veren, ilkeli, inançlı, ideali olan, kendisini davasına adamış, kendine güvenen, kendinden önce hizmet ideali olan, toplumla barışık, halkın içinde olan, lider havasında olmayan, önce insan olan, inanacağınız insanı seçmekten geçiyor. Bir şekilde bu gidişe bir yerden dur denmeli. Bu halkın kendi elinde. Ben bir kişiyim ne yapabilirim denmemeli. Herkes bir kişi, kişiler bir araya gelir binler oluşur”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL