Genel Gündem Tüm Manşetler

ERDEMİR KESTİRDİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR) T.A.Ş. tarafından geleneksel sünnet şöleni düzenlendi.Erdemir Plaj tesislerinde 11:00’da düzenlenen şölende bu yıl 83 çocuğun daha sonra sünnet ettirileceği bildirildi…

ERDEMİR KESTİRDİ

sünnet erdemir

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR) T.A.Ş. tarafından geleneksel sünnet şöleni düzenlendi.Erdemir Plaj tesislerinde 11:00’da düzenlenen şölende bu yıl 83 çocuğun daha sonra sünnet ettirileceği bildirildi.
Eğlenceler öncesi açıklamada bulunan ERDEMİR İnsan Kaynakları Müdürü Sedat Alkan, operasyon geçirecek çocuklara özel bir gün yaşatmak istediklerini ifade etti. Ailelere de seslenen Alkan, “Çocuklarımız kontrolümüz altında. Sağlıklı bir ortamda, itinalı bir operasyon geçirecektir. Bu gün onların ilk mürüvvetini göreceğiz. Şimdiden herkese hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

ÇOCUKLARDAN ‘ÇOCUĞU GİBİ’ BAHSEDEREK..!
İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Kaan Böke tarafından yazılan mektup, şölene katılan İnsan Kaynakları Müdürü Sedat Alkan, Kurumsal İletişim Müdürü Gülşin Yöney, Koruma Güvenlik Müdürü Ümit Göçmen, Çelik Üretim Direktörü Zafer İnanoğlu ve Yardımcı İşletmeler ve Atölyeler Direktörü Nazif Oğluoğlu tarafından sünnet olacak 83 çocuğu verildi.

Böke, çocukların yaşadıklarını ‘tatlı bir heyecan’ olarak nitelendirirken, mektubunda şunları yazdı: 
“Bir an önce genç bir delikanlı olmayı hayal ederken, bir gün gelecek bu günleri tatlı bir özlemle anımsayacaksınız. Burada bizler ve ailenle paylaştığın anlar çocukluğunun sıcaklığıyla seni saran en önemli anıların arasındaki yerini alacak.
Yaşınla birlikte yürüdüğün yollarda büyüyecek. Attığın her adım seni yaşamın daha önce hiç tanımadığın yerlerine götürürken, bu gizemli yolculukta çocukluk hayallerin sana arkadaşlık edecek. Sen kendi yaşamını oluştururken biz büyüklerde daima sevgi ve gururla seni izleyecek, mutluluğun için üzerimize düşenleri yerine getirmek için çalışacağız.
Bu gün için taşıdığın tatlı heyecanı ve neşenin bir ömür boyu seninle birlikte olmasını diliyor, sevgiyle gülen gözlerinden öpüyorum.”
Bazı veliler, Böke’nin çocuklara yazdığı mektubu duygu dolu bulurken, “Çocuklarımızı, tıpkı kendi çocuğu gibi düşünerek yazmış. Çok etkilendim, gurur duydum. Kendisine teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL