Genel Spor Tüm Manşetler

ERDEMİR DUYARSIZ KALMAZ..!

Karadeniz Ereğli’de mücadele eden amatör spor kulüpleri ortak karar alarak Erdemir’den malzeme desteği istedi. Geçtiğimiz günlerde Kdz. Ereğli Gençlik Merkezinde toplantı yapan amatör spor kulübü başkanları ortak bir dilekçeye imza..

ERDEMİR DUYARSIZ KALMAZ..!

HABER RESIM

Karadeniz Ereğli’de mücadele eden amatör spor kulüpleri ortak karar alarak Erdemir’den malzeme desteği istedi.

Geçtiğimiz günlerde Kdz. Ereğli Gençlik Merkezinde toplantı yapan amatör spor kulübü başkanları ortak bir dilekçeye imza atarak Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarından destek istediler. Amatör kulüplerin zor günler geçirdiği şu dönemde kulüplere malzeme desteği yapılmasının Erdemir’e karşı gençlerde ilginin arttıracağı düşünülüyor.  

Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman’ı yetkilendiren kulüp başkanları Erdemir’in bu konuda olumlu cevap vereceğini düşündüklerini ve bu kadar genci üzmeyeceğine inandıklarını belirttiler. 

Konu ile ilgili olarak Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman şunları söyledi.

‘Ereğlide mücadele eden 10 adet kurum takımı olmayan spor kulübü olarak Erdemir’den malzeme desteği istedik. Bunu resmiyete dökerek dilekçemizi hem elden ulaştırıp hem de faks kanalı ile ulaştırdık. Erdemir’in 10 tane kulübü dikkate almama gibi bir tutumu sergileyeceğini düşünmüyoruz. Unutulmaması gerekir ki her kulüp en az 100 gence karşılıksız hizmet ediyor. Hiçbir başkan menfaat ve para peşinde koşmuyor. Biz spor malzeme istiyoruz. Bunun kulüplerin ihtiyaçları doğrultusunda yapılması bizleri mutlu edecektir.’

DİLEKÇE

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL