Spor

ERDEMİR BU HABERİ İYİ OKUSUN..!

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yeni sezondan İl Özel İdaresi desteği ile Zonguldak’taki amatör spor kulüplerine malzeme desteğinde bulunacak.  Konu ile ilgili açıklama yapan Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı..

ERDEMİR BU HABERİ İYİ OKUSUN..!

askf

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yeni sezondan İl Özel İdaresi desteği ile Zonguldak’taki amatör spor kulüplerine malzeme desteğinde bulunacak. 

Konu ile ilgili açıklama yapan Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tahir Buyurucu kendilerininde bu yıl ASKF hesabına yatırılan lige katılım bedeli olan 200 TL’yi almayacaklarını söyledi. Başkan Tahir Buyrucu’nun konu ile ilgili açıklaması şu şekilde;

” Kulüplerimizin sıkıntısını  bildiğimiz için yeni sezon öncesinde onları biraz olsun rahatlatmak için  çeşitli girişimlerimiz olmuştu. Zonguldak İl Özel İdaresi ile yaptığımız görüşmeler olumlu geçti. Zonguldak Merkez, İlçe ve Beldelerde faaliyet gösteren 80’e yakın kulübe yeni sezon öncesinde spor malzemesi yapacağız. Ben desteklerinden dolayı   İl Genel Meclisi Başkanı Vacit Durdubaş ve Muhasebe Müdürü Burhan Gebedek’e teşekkür ediyoruz. Biz Kulüplerimizin mağduriyetlerini biliyoruz. Bu sene  fazla mağdur olmamaları için  elimizden geleni yapıyoruz. Kulüplerimizden TFF haricinde TASK’a yatırdıkları 200 TL lige katılım payını bu sene almayacağız. Bize üye olsun, olmasın tüm kulüplerin TASK’a yatırmaları  gereken 200 TL’lik payı biz onlar adına yatıracağız. Ben Zonguldak’ı profesyonel ligde temsil eden Zonguldakspor’a, BAL liginde temsil eden Kilimli ve Ereğli Belediyespor ile  yerel liglerimizde mücadele eden tüm takımlara başarılar diliyorum.”

YORUMLAR (1)

  1. ERDEMİR EMEKLİSİ diyorki:

    İYİDE ERDEMİRDE BUNU ANLAYACAK ZİHNİYET YOK Kİ. ONLAR SADECE ÖDÜL ALINCA HABER YAPTIRMAYI BILIYORLAR

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL