Spor

BELEDİYELER İLE GÖRÜŞÜYORUZ..!

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tahir Buyurucu, yeni sezon öncesinde  Zonguldak Belediyesi’nin İl Merkezi sınırları içerisinde bulunan amatör spor kulüplerine malzeme yapılması hususunda görüşme yaptıklarını duyurdu. Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri..

BELEDİYELER İLE GÖRÜŞÜYORUZ..!

tahir buyurucu

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tahir Buyurucu, yeni sezon öncesinde  Zonguldak Belediyesi’nin İl Merkezi sınırları içerisinde bulunan amatör spor kulüplerine malzeme yapılması hususunda görüşme yaptıklarını duyurdu.

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tahir Buyurucu yeni sezon öncesinde Zonguldak Belediyesi’nden amatör kulüplere malzeme yardımı konusunda destek istediklerini ve bu talebin olumlu sonuçlanacağına inandıklarını söyledi. 2015-2016 futbol sezonunda merkez ilçedeki amatör kulüplere bu yardımın yapılacağına inandıklarını söyleyen Buyurucu, diğer ilçe ve belde belediyeleri ile kendi bölgelerindeki takımlara destek verilmesi hususunda görüşmelerin sürdüğünü söyledi. Ayrıca Zonguldak Belediyesi’nin bu olayı geleneksel hale getirdiğini, bu senede yardım yapacaklarına inandığını ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL