Genel Gündem Tüm Manşetler

ERDEMİR ‘BİRDE YERİNDE GÖRÜN’ DEDİ..!

ERDEMİR Grubu 50. yılında basın mensuplarına grup bünyesinde faaliyet gösteren İSDEMİR’i yerinde tanıtacak. Konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle: Ülkemizin ekonomik kalkınma hamlesinin tarihe iz düşen eserlerinden olan ve geleceğini “Dünya..

ERDEMİR ‘BİRDE YERİNDE GÖRÜN’ DEDİ..!

9343_gece-isdemir

ERDEMİR Grubu 50. yılında basın mensuplarına grup bünyesinde faaliyet gösteren İSDEMİR’i yerinde tanıtacak.

Konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

Ülkemizin ekonomik kalkınma hamlesinin tarihe iz düşen eserlerinden olan ve geleceğini “Dünya klasında şirket olma” vizyonu ile şekillendiren Erdemir Grubu’nun 50. yılını kutluyoruz.
  
Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan, yüksek kaliteli ürünleri ile ülke ekonomisi ve sanayimize değer yaratan Ereğli Demir Çelik T.A.Ş. bir yandan üretime başladığı Ereğli’de gelişirken, diğer yandan kurduğu ve bünyesine kattığı şirketlerle büyüdü ve bugünün güçlü Erdemir Grubu’nu yarattı.  Türkiye Demir Çelik Sektörü’nün lideri Erdemir Grubu bugün 7 şirketi ile Dünya’nın en iyi küresel oyuncularından biri olma yolunda süratle ilerliyor. 
  
Erdemir Grubu’nun gelişim yolculuğuna yakından tanıklık eden siz değerli basın mensuplarına 50. yılımız dolayısıyla Grubumuz Şirketleri’nden, Cumhuriyet Tarihi’nin tek seferde gerçekleştirilen en büyük yatırımlarından biri ile gücüne güç katan İsdemir’i tanıtmak,  son dönem gelişmeleri yerinde aktarmak istiyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL