logo

Erasmus+ Projesi kabul edildi…

Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus+ Projesi kabul edildi.

Konuya ilişkin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İsmail Aksoy, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Kdz.Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak “Erasmus+ Programı Ana Eylem 1 Okul Eğitimi Personel Hareketliliği (KA101)”kapsamında, 2020 yılı Teklif Çağrısı Döneminde sunmuş olduğumuz 2020-1-TR01-KA101-084015 numaralı, “Yaratıcı ve Eleştirel Düşünmenin Dramayla Avrupa Boyutunda Eğitime Entegrasyonu” başlıklı projemiz, Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından 30.184.00 Euro hibe desteği ile kabul edilmiştir.

Projenin yürütücülüğünü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail AKSOY,Kışla Mahmut Likoğlu Ortaokulu Müdürü Reşat ATAR, Bahçelievler İlkokulu İngilizce Öğretmeni Selvihan UĞUR, Kdz. Ereğli Şahinde Hayrettin YAVUZ Bilim ve Sanat Merkezi İngilizce Öğretmeni Fatma ULUDAĞ yapacaktır. “Yaratıcı ve Eleştirel Düşünmenin Dramayla Avrupa Boyutunda Eğitime Entegrasyonu” başlıklı projemiz kapsamında İspanya, Sevilla’da ‘’ i-Develop Teacher Training’’ ve İtalya, Floransa’da ‘’Europass Teacher Academy’ ortaklarımız ile  işbirliği yapıldı.Proje kapsamında proje ortağı olan Bahçelievler İlkokulundan, Kışla Mahmut Likoğlu Ortaokulundan,Kdz. Ereğli Şahinde Hayrettin YAVUZ Bilim ve Sanat Merkezinden öğretmenimiz İspanya Sevilla’da ‘Yaratıcı ve Eleştirel Düşünme” ve İtalya, Floransa’da  ”Tüm Öğrenciler İçin Drama Teknikleri; Kendini İfade Etme, İletişim ve Sosyal Becerileri Geliştirme” eğitimlerini alacaklardır. Ayrıca proje kapsamında Bahçelievler İlkokuluna, Kışla Mahmut Likoğlu Ortaokuluna, Kdz. Ereğli Şahinde Hayrettin YAVUZ Bilim ve Sanat Merkezine drama atölyeleri kurulacaktır.

Ayrıca proje kapsamında proje sonunda ilçemizdeki öğretmenlerimize yönelik drama eğitimleri verilecektir. “Erasmus+ Programı Ana Eylem 1 Okul Eğitimi Personel Hareketliliği (KA101)” kapsamında, 2020 yılı Teklif Çağrısı Döneminde sunmuş olduğumuz 2020-1-TR01-KA101-084015 numaralı, “Yaratıcı ve Eleştirel Düşünmenin Dramayla Avrupa Boyutunda Eğitime Entegrasyonu” başlıklı proje çalışmasına ve diğer projelere her zaman desteklerini sunan Kdz. Ereğli Kaymakamımız İsmail ÇORUMLUOĞLU’na, projenin yürütücülüğünü yapan Kışla Mahmut Likoğlu Ortaokulu Müdürü Reşat ATAR’a, Bahçelievler İlkokulu İngilizce Öğretmeni Selvihan UĞUR’a, Kdz. Ereğli Şahinde Hayrettin YAVUZ Bilim ve Sanat Merkezi İngilizce Öğretmeni Fatma ULUDAĞ’a ve projede yer alacak diğer öğretmenlerimize teşekkür ederiz.”

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.