Genel Gündem Tüm Manşetler

ENGELLER SPOR İLE KALKIYOR

Zonguldak’ın Alaplı İlçesi’nde, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Alaplı Meslek Yüksekokulu (MYO) bünyesinde kurulan ‘Kondisyon Merkezi’ için tanıtım kokteylli düzenlendi. BEÜ Alaplı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rıfkı Henden, BEÜ..

ENGELLER SPOR İLE KALKIYOR

myoalaplii

Zonguldak’ın Alaplı İlçesi’nde, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Alaplı Meslek Yüksekokulu (MYO) bünyesinde kurulan ‘Kondisyon Merkezi’ için tanıtım kokteylli düzenlendi.

BEÜ Alaplı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rıfkı Henden, BEÜ Alaplı Meslek Yüksekokulunda düzenlenen törende yaptığı konuşmada, ‘Engelleri Spor İle Kaldırıyoruz’ adı ile kurulan merkezin, başta engelliler olmak üzere tüm öğrenciler yararına olduğunu söyledi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’na sunulan projenin onayı alındıktan sonra kondisyon aletlerinin ilçeye gönderildiğini ifade eden Henden, merkezden ücretsiz yararlanılabileceğini de kaydetti.
Bakanlığa, Alaplı Kaymakamı Altuğ Çağlar’a ve emeği geçenlere teşekkür eden Müdür Henden, davetlilere merkezi tanıttı.

Kokteyle Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Emre Balci, BEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Varım Numanoğlu,BEÜ Karadeniz Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Azar, siyasi parti ilçe başkanları, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL