Genel Gündem Tüm Manşetler

DÜZENLEMELER BAŞLADI

Kışla-Kepez karayolunun ışıklandırma çalışmalarının ardından Karadeniz Ereğli Belediyesi ekiplerince çevre düzenleme çalışması da başlatıldı. Kışla-Kepez karayolunun ışıklandırma çalışmalarının ardından Karadeniz Ereğli Belediyesi ekiplerince çevre düzenleme çalışması da başlatıldı. Yapımı tamamlanan..

DÜZENLEMELER BAŞLADI

21834_gundem

Kışla-Kepez karayolunun ışıklandırma çalışmalarının ardından Karadeniz Ereğli Belediyesi ekiplerince çevre düzenleme çalışması da başlatıldı.

Kışla-Kepez karayolunun ışıklandırma çalışmalarının ardından Karadeniz Ereğli Belediyesi ekiplerince çevre düzenleme çalışması da başlatıldı.

Yapımı tamamlanan Kışla-Devrek Yol Ayrımı ve Devrek Yol Ayrımı -Kepez yolu güzergâhında yapılan çalışmalar süresince, söz konusu güzergâhta gerekli alt yapı çalışmalarını yapan ve çalışma süresince karayollarını, gerektiğinde araç ve personelle destekleyen Kdz. Ereğli Belediyesi, yol çalışmalarının bitmesiyle birlikte yol üzerindeki çevre düzenleme çalışmalarına başladı.

Kdz. Ereğli Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü’nce yapılan çalışmanın ilk etabı, Potbaşı Mevkii’nden Devrek Yol Ayrımı köprülü kavşağına kadar olan alanı kapsıyor.

Söz konusu alan da, 600 ton toprak kullanacak ekipler, orta orta kaldırım ve yan bantlarda toprak sermenin ardından çalışmalarını çimlendirme, çiçeklendirme ve ağaçlandırma ile tamamlayacak.

İlk etap çalışmasının bitirilmesinin ardından ikinci etap çalışma, Yeşiltepe –Kepez istikametinde yapılacak.

Öte yandan Park Bahçeler Müdürlüğü, Uzun Mehmet Mahallesi’ndeki park yapımı ile çevre düzenleme çalışmasının sürdürdüğünü bildirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL