Genel Siyaset Tüm Manşetler

EMLAK VERGİLERİNİ İNDİRME SÖZÜ

Ak Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Op. Dr. Hüseyin Uysal seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Konuya ilişkin Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından yapılan yazılı açıklama şu şekilde:  “Başkan adayı..

EMLAK VERGİLERİNİ İNDİRME SÖZÜ

emlak-vergileri-ocagimizi-surdurdu

Ak Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Op. Dr. Hüseyin Uysal seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Konuya ilişkin Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından yapılan yazılı açıklama şu şekilde:

 “Başkan adayı Opr.Dr.Hüseyin Uysal, yağmur çamur demeden yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdürüyor. Ereğli Merkez Seçim Bürosu’nun açılışına 5 bin kişinin üzerindeki katılımdan aldığı motivasyon ile enerjisini ve çalışma temposunu artıran Hüseyin Uysal, bugün Kepez bölgesinde kapı kapı gezerek vatandaştan Mart ayındaki Ereğli’de gerçekleşecek olan değişime destek istedi. Mahalle sakinleri tarafından adeta sevgi çemberine alınan Uysal, bazı kapılarda alkışlarla, bazı kapılarda da ikramlarla karşılandı. Gördüğü coşku karşısında büyük bir mutluluk yaşayan Hüseyin Uysal, “Ereğli değişimi benimsemiş” dedi.

 KAVGA İSTEMİYORUZ

Kepez halkı, Ereğli’de yıllardır yaşanan kavgalardan bıktıklarını belirterek, “Halen görüyoruz ki kavga etmeyi sürdürüyorlar. Ereğli ne kaybettiyse kavgalardan kaybetti. Artık huzur istiyoruz” dediler.

 EMLAK VERGİLERİ OCAĞIMIZI SÖNDÜRDÜ

Kepezde de diğer mahallelerde olduğu gibi vatandaşların belediye tarafından kat kat artırılan emlak vergilerinden şikayetçi oldukları gözlendi. Bir vatandaş, “Rahmetli babamdan bir tarla kaldı. Atsan atılmıyor satsan satılmıyor. Ben asgari ücretle zar zor geçinen bir insanım. Ama tarlamın yıllık emlak vergisini ödeyemez durumdayım. Ereğli Avrupa kentiymiş! Evet doğru söylüyorlar; emlak bedelleri Avrupa’dan bile yüksek!” dedi.

EMLAK VERGİLERİNİ İNDİRME SÖZÜ

Ak Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Uysal, 30 Marttan sonra Ereğli’de herkesin şikayetçi olduğu ve insanları sıkıntıya sokan emlak vergilerini indireceklerini belirterek, “Her gün yüzlerce vatandaştan bu konuda şikayet alıyoruz. Bu sıkıntıyı mutlaka çözeceğiz” dedi.
)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL