Spor

ELEŞLERSPOR İÇİN DURUM CİDDİ..!

Karadeniz Ereğli 1. Amatör Küme takımlarından Eleşlerspor ligin 11.haftasında oynadığı Akınspor maçının faturasını ağır ödeyeceğe benziyor.  Oynanan karşılaşmada Eleşlerspor, Akınspor karşısında 5-3 galip gelmişti. Ancak Akınspor karşılaşmaya iki nedenden dolayı..

ELEŞLERSPOR İÇİN DURUM CİDDİ..!

eleşlerspor

Karadeniz Ereğli 1. Amatör Küme takımlarından Eleşlerspor ligin 11.haftasında oynadığı Akınspor maçının faturasını ağır ödeyeceğe benziyor. 

Oynanan karşılaşmada Eleşlerspor, Akınspor karşısında 5-3 galip gelmişti. Ancak Akınspor karşılaşmaya iki nedenden dolayı itiraz etmişti.

Eleşlersporlu Mustafa Doğan’ın 4 maç cezasının Eleşlerspor’un bay geçtiği haftada tamamlamadığı gerekçesi ile Akınspor karşısında oynamış olmasına ve Caner Aydın isimli oyuncunun lisansı ile Konya’da lisanslı bulunan Emrah Coşkun’un maçta oynadığı iddiası ile Zonguldak İl Tertip Komitesi’ne Akınspor Kulübü Başkanlığı itirazda bulunmuştu. 

Yapılan itirazı değerlendiren Zonguldak İl Tertip Komitesi Başkanlığı dosyayı ağır bulmuş Ankara’ya havale etmişti.

Türkiye Futbol Federasyonu ise dosyayı incelemeye aldı.

Yapılan incelemede Eleşlersporlu Caner Aydın’dan kendi lisansı ile bir başka kişinin oynadığı gerekçesi ile savunma isteyen kurul, başka kulüpte lisanslı olan Emrah Coşkun’dan da savunma istedi. Ayrıca yine Eleşlersporlu Yönetici Muharrem Erdoğan ve futbolcu Mustafa Doğan’dan da savunma isteyen ceza kurulu son olarak tüm bu yaşananlar için Eleşlerspor Kulübü’nden de yazılı savunma istedi. 

Zira Türkiye Futbol Federasyonu özellikle başka bir lisan ile oynatılan müsabakalarda sadece kişilere değil kulüplere de ağır yaptırımlar uyguluyor. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL