Genel Gündem Tüm Manşetler

EL FRENİNİ ÇEKMEYİ UNUTUNCA..!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde sürücünün el frenini çekmeyi unuttuğu otomobil denize uçtu. Balıkçılar tarafından kıyıya çekilen otomobil vinç vasıtası ile denizden çıkarıldı. Olay Bozahane mevkiinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre Gümrük..

EL FRENİNİ ÇEKMEYİ UNUTUNCA..!

Basliksiz_1_jpg04_04_2016_13_41_09881446

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde sürücünün el frenini çekmeyi unuttuğu otomobil denize uçtu. Balıkçılar tarafından kıyıya çekilen otomobil vinç vasıtası ile denizden çıkarıldı.

Olay Bozahane mevkiinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre Gümrük Muhafaza müdürlüğünde görevli Gümrük memuru İzzet Ekrem, sabah işe geldiğinde park ettiği 67 UA 386 plakalı otomobilinin el frenini çekmeyi unuttu. Park yerinden kaymaya başlayan otomobil denizin serin sularına gömüldü. Balıkçıların haber vermesi ile arabasına bakmaya gelen İzzet Ekrem Polis ve çekiciye haber verdi. Akıntı ile birlikte denizde yüzmeye başlayan otomobili balıkçılar taktıkları halatla kıyıya çekti. Balık adam tarafından otomobile halat takıldı. Vinç ile sudan çıkarılan otomobil içinde deniz suyu boşaldıktan sonra kıyıya alındı. Otomobil sürücüsü İzzet Ekrem polise aracını park ettiğini ve park ettiği yerden denize uçtuğunu söyledi.

Otomobilin denizden çıkarılmasının ardından ekipler olay yerinden ayrıldı.  Büyük hasar oluşan otomobil ise çekici vasıtası ile servise çekildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL