Genel Gündem Tüm Manşetler

EL ELE OMUZ OMUZA ÇALIŞALIM

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal,  Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, Çilek Halk Otobüsü Kooperatifi Başkanı Çetin Çimen ve yöneticileri ile bir araya geldi. Kooperatif Binası’nda yapılan kahvaltılı..

EL ELE OMUZ OMUZA ÇALIŞALIM

DSC_0772

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal,  Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, Çilek Halk Otobüsü Kooperatifi Başkanı Çetin Çimen ve yöneticileri ile bir araya geldi. Kooperatif Binası’nda yapılan kahvaltılı sohbet toplantısında, otobüsçülerin sorunları konuşuldu.

Ereğli’nin göç veren bir şehir olmaması ve gelişmesi için halka ulaşım hizmeti veren otobüsçünün, taksicinin, servisçinin de üstüne düşeni yapması gerektiğini hatırlatan Başkan Uysal, “Bu şehir kaybederse siz kaybedersiniz, biz kaybederiz. O yüzden gelin el ele verelim, şehrin geleceğine odaklanalım.

El ele omuz omuza vererek yaşanabilirlik çıtası yükseltelim. İnsanların yüzünü gülünceye kadar hep beraber yılmadan yorulmadan el ele omuz omuza çalışalım. Bu başarı hepimizin olacaktır. Bu başarıyla bizler iftihar edeceğiz” diye konuştu.

Uysal ayrıca otobüsçülere, ‘Sizinle bir araya gelerek ilk adımı attık. Siz bir araya gelirseniz, pazarcısı da, esnafı da bir araya gelir. Size ‘Beraber çözelim, çözüme odaklanalım’ diyorum. Çünkü bu şehir bizim. Bizim otobüsçüye, taksiciye de, servisçiye de ihtiyacımız var. Sizin birlikteliğiniz örnek teşkil edecek’ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL